Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

tegnap volt "akció" a barátnőmmel(szűz) de elején csak picikét raktam be neki a farkam olyan 2-3cm-ig 8-10x aztán neki láttunk gumival mennyi az esélye hogy teherbe esett?

szűz hártya fel foghatja a spermiumokat minimálisan?


2010. jan. 10. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Attól van ez, hogy terhes! :S A barátnőmnél is így volt.
2010. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Talán azért ,ami köztudott,hogy az 1.szeretkezés után a lányok 99%-ának korábban megjön-ezt mondd meg neki is,ha nem tudná...amúgy meg pontozd csak le nyugodtan azokat a válaszokat,akik nem dicsértek meg,h milyen ügyes voltál...

20/L

2010. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hülyeséget írtak nem véletlen te meg flegma vagy és tanulj meg rendesen kommentelni
2010. jan. 14. 17:03
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Te meg tanulj meg védekezni,ha én flegma vagyok :P sajnállak,de szerintem semmi flegmaság nem volt a válaszomban,csak előbb tényleg tisztában kellene lennetek a dolgokkal és ha olyan lánnyal szeretkezel,aki még szűz,neked is lehett vna annyi sütnivalód,a 72órás tabletta meg tényleg nem egy algopirin...na mind1,azért ne várd,h egy ilyen kérdésnél az emberek nem fejtik ki a véleményüket a hülyeséged miatt.Na ezt nem bántó hangnemben írtam,úgyhogy ne sértődj meg :))
2010. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
jó hülye vagy.. meg a csajod is. grat. pontozz le nyugodtan, leszarom.
2010. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
koton nélkül csak szoptasd a nőt ha nem akarsz gyereket, ha beteszed neki akkor vedd fel egyből!!!!! Kicsit parasztosan de ez a lényeg.
2010. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Szerintem várj türelmesen.
2010. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet megmondani,hogy terhes,nem terhes.Egyik nő sem egyformán termékeny.Van,aki nagyon könnyen,esetleg ennyitől is teherbe esik,van,akinek meg akkor is nagyon nehezen jön össze a baba,ha már akarja,és nem védekeznek.Ezt messziről senki sem tudja megjósolni,sőt,közelről ti sem.Ezért érdemes védekezni.Például én nagyon nehezen tudnék teherbe esni bizonyos rendellenességek miatt,ezért védekezünk..mert ha véletlenül mégis megfoganna most a gyermek,akkor ne kelljen elvetetni,mert nem biztos,hogy később is lehet.Meg amúgy is...Nem vagyok abortuszpárti.Ez már így esett nálatok,emiatt már kár siránkozni.De a későbbiekben legyetek felelősségteljesebbek szerintem.A szex arról szól,hogy felelősséget vállaltok egymásért.
2010. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!