Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm 2 hete abba hagyta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 2 hete abba hagyta a fogamzásgátló szedését és azóta voltunk már eggyüt nem 1x és mentem is ell benne, lehet terhes vagy a f gátlónak még van hatása?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes, a fogamzásgátló már az első kihagyott gyógyszer után nem véd!!!
2011. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet terhes, ha már nem szedi a gyógyszert, ha elolvassa a gyógyszer leírását, akkor kiderül, hogy ha 1-2 szemet elfelejt bevenni, akkor is lehet terhes, ha 2 hete hagyta abba, akkor erre eléggé nagy esélye van. Ha terveztétek a gyereket, akkor gratu, ha meg nem, akkor nem tudom elhinni, hogyan lehettek ennyire felelőtlenek!!!
2011. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehetsz ekkora gyökér,kedves kérdező?
2011. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért olyan nagy baj ha már egy szemet is kihagyunk? Mert teherbe lehet esni! Nem hogy 2 hét kihagyással. Ráadásul ilyenkor megeshet,h tömegével jönnek az érett petesejtek,miután felszabadulnak a gyógyszer alól..
2011. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehezedre esett volna elviselni a gumit a farkadon, mi? Hát most viseld a következményeket!
2011. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet terhes!!Amit eddig leírtak,az mind úgy van.Viszont azért nem kell mindjárt pánikba esni,mert az én esetemben kellett másfél év a tabletta abbahagyása után mire teherbe tudtam esni.A doki szerint azért nem estem rögtön teherbe,mert a gyógyszer abbahagyása megbolygatta a hormonháztartásomat és a szervezetemnek időre volt szükségemhogy helyreálljonak a dolgok és képes legyek kihordani egy babát.Tehát egyáltalán nem biztos,hogy a párod a közeljövőben képes lesz teherbeesni,de azért inkább legyetek óvatosak!
2011. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Nagyban függ attól, hogy meddig szedte a gyógyszert, mivel az kiépít egy folyamatos hatást, szóval ha huzamosabb ideig szedte akkor 1 nap után nem áll vissza a fogamzó képesség... nem gyakorikérdéseken kell ilyeneket kérdezni amúgy, hanem a dokitól...
2011. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó, az a helyzet, hogy tévedsz ;)
2011. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam, aki nagy hassal iratkozott be a suliba anno.Kérdeztük hogyhogy terhes?Mondta, hogy fogamzásgátlót szedett, de szünetet tartott és azt hitte még véd a tabi amit már nem is szedett 2-3 hete.9 hónap múlva megszülte a fiát.Szóval igen lehet terhes a barátnőd.
2011. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,amugy lehet normálisan is beszélni ez két parasznak szól a többieknek köszi:)
2011. szept. 21. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!