Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés

tegnap volt "akció" a barátnőmmel(szűz) de elején csak picikét raktam be neki a farkam olyan 2-3cm-ig 8-10x aztán neki láttunk gumival mennyi az esélye hogy teherbe esett?

szűz hártya fel foghatja a spermiumokat minimálisan?


2010. jan. 10. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Nálad a 2-3 centi a maximális hosszt jelenti:D

Amúgy lehet:D

2010. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
ha nem mentél el benne nem lehet teljes a barátnőd, de ha ennyit nem tudsz ne szeretkezz öcsi
2010. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem foghatja fel. Ezzel együtt kicsi az esélye a terhességnek... de pl. barátnőm fogamzásgátló rendes szedésével kapta be a legyet, aminek még kisebb az esélye... Nem tudom mit csináljatok, talán egy nőgyógyász meg tudja mondani... Lehet 72 órás lesz a dolog vége.
2010. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem oltogatni akarlak,de hogy jutott eszetekbe ilyen hhülyeség?Ha nem tudnád,akkor neked van előnedved,a szúzhártyát meg ne úgy képzeld el,h lezárja teljesen a nyílást,hanem van rajta egy "lyuk",vagyis körben helyezkedik el.Ebből levonhatod a következtetést=van rá esélyetek.
2010. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
20:13, hogy te mennyire sötét vagy. Először is nem "teljes", hanem "terhes", másrészt meg szerintem te ne kefélj, mert igenis lehet terhes. Tudod van az előváladéknak nevezett dolog a pasinál, amiben van, vagy legalábbis lehet spermium. Ezért nem biztonságos a megszakításos, te gyenge elméjű...
2010. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Hozzáteszek valamit amit itt elmondtak: a 72 órás tabletta nem cukorka hogy mindig ahhoz kapkodjunk,inkább gondolkodjunk előre, és védekezzünk ésszerűen!!!!!!!!
2010. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Egyet értek az előttem szólóval(am írtam már választ az előbb),a 72órás tabi nem játék,akkora pofon a szervezetnek,h örüljön utána az,aki beveszi,h semmi maradandód nem okoz,úgyhogy gyerekek,legközelebb csak akkor csináljátok,ha tisztában vagytok a dolgokkal-mert aztán lehet itt izgulni a "lehet-e/lehetek-e terhes" kérdésekkel(amiből már millióegy van)
2010. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Szuper, hogy egy fiatal szűz lány egy ennyire tájékozott pasival keveredik össze. Komolyan mondom nagy kincs vagy te.... Hogy lehettetek ennyire felelőtlenek??? A szűzhártya nem fal, nem fogja fel a spermiumokat. Igen van esélye, hogy teherbe esett. Ha az ovulációs napján történt akkor majdnem biztos, hogy igen. Még a 72 órás tabletta lehetőségképpen még ott van. De van olyan eset is, amikor nem használ. Büszke lehetsz magadra gratulálok.
2010. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%
Szegeny lany, es mind ez az elso alkalomnal, meg jo, hogy megbizott benned:S
2010. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
kösz az értelmes válaszokat amúgy ma jött meg neki előbb mint ahogy szokott ez mitől lehet??? mert kb. 1hétel későbbre várta
2010. jan. 11. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!