Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ment már tönkre kapcsolatod,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már tönkre kapcsolatod, amikor tabit szedtél? A libidócsökkenésre gondolok.

Figyelt kérdés
2 éve szedem a tabit, de most már gyakorlatilag soha nincs kedvem a szexhez. Most fogom abbahagyni, hátha jobb lesz a helyzet. Remélem.
2010. jan. 10. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy jobb lesz a helyzeted. Én is hasonló cipőben járok csak még nem vagyok biztos benne, hogy a tabletta okozza vagy valós lelki probléma. Nem tudom, hogy dönthetném el. De ha nálad már biztos, akkor az is biztos, hogy amint abba hagyod gyors javulást fogsz tapasztalni.
2010. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha hagytam volna akár tönkre is mehetett volna

de egyrészt van sikosito,nedvesedést megoldja

másrészt meg tabiváltás,nálam bejött,ugyhogy "csak" fél évig szenvedtem ezzel

van egy imádnivalo,és türelmes párom,aki nem vette zokon,hogy akármit csinál,null nedvesség,én meg nem vettem zokon,hogy ha szexhez nincs kedvem,attol neki még lehet orál heti többsazör is,igy neki sem volt hiánya,nekem sem volt szex ha nem akartam

kompromisszum,türelem,és gyogyszerváltás...

L

2010. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Legenyhébb mellékhatás??? Hát az biztos, hogy inkább ez, mint egy májbetegség vagy trombózis, de azért kíváncsi lennék, te hogy éreznéd magad, ha nem lenne kedved a szexhez egy nyomorult bogyótól. 3 féle tabit próbáltam már, mind ugyanolyan, nem érnek semmit nálam. Nekem ez nem jött be, ez van.
2010. jan. 10. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!