Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történt egy balesetünk barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy balesetünk barátommal (kiszakad a gumi). Tri-Regol-t írt?

Figyelt kérdés
Elment orvoshoz, elmeséltük, hogy mi a szitu és kértünk esemény utáni tablettát. Jó fej volt az orvos írt Tri-Regol tablettát. Azt hittem esemény utáni gyógyszer( ugyebár azt iratattam) Kiderül fogamzásgátló. Ez jó erre a problémára?.(Este 11körül történt és másnap 10 órakor írta az orvos, talán ezért?)
2014. júl. 24. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2014. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kerida ***** válasza:

Ha 1 max 2 tabi van benne ,esemény után.


Ha megvan az egyhónapos adag most nem tudom ,hogy az 28 bogyó, akkor rendes fogamzás gátló... de ez utóbbival semmit nem értek. Popsi törlésre is csak a betegtájékoztató jó.


Vissza kell menni, mert lehet elnyomtatta.

2014. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy hónapos adag van benne. Tudta jól mi kell nekem és ezt mondta nekem, ezt is adta
2014. júl. 24. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor minél előbb menj el egy másikhoz, mert ez nem a sürgősségi, ez rendes fogamzásgátló, ami utólag nem segít!!
2014. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!