Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bajba vagyok! Mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajba vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lefeküdtünk és amikor elélveztem utánna együtt füröttünk meg és annyira figyelmetlenek voltunk hogy ott is beleült a jóba:S...viszont elötte lemostam vizzel de nagyon félek h ebböl valami komoly dolog lesz:S:S:S..olyan válaszokat várok amiből többet megtudok!!! ja és a fikázást hanyagoljad pls...ugyis elég a bajom...szoval a segiségeteket várom!!!
2008. aug. 4. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

A spermát a víz megöli! Ha víz érte a fütyidet mielőtt megint ráült a csaj akkor aból nincs baj. Ha beleélveztél akkor gáz van, de ha csak 1-2 előnedv is került bele akkor is lehet gond:S ha csak ráült és szállt is le hamarosan akkor nem hiszem h túl nagy baj lenne...

Inkább írd le h h is volt pontosan;)

2008. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

A víz nem öli meg a spermiumokat, ha így lenne, az egyszerű mosakodás lenne a fogamzásgátlás.

Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy terhes a csaj, száz oka lehet, amiért nem esett teherbe. Ha elmentek a nőgyógyászati ügyeletre, írnak föl 72 órás tablettát, az segíthet. Ezt az esemény után bevéve, megszakíthatja terhességet, de ezzel nagyon sietni kellene, ugyanis minél tovább húzzátok, annál kevésbé hat.

Ha a 72 órán már túl vagytok, várjatok egy-két hetet, csináljatok egy terhességi tesztet, vagy menjen el a lyány egy nőgyógyászhoz. Ha nem terhes, akkor semmi baj, ha igen, akkor még mindig dönthettek, hogy elvetetitek, vagy megtartjátok.

2008. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mendus ***** válasza:
60%
A vízben 8 óra után halnak el a spermiumok. Szar ügy, bocsi. Páás
2008. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mendus ***** válasza:
60%
jaja 8 órán keresztül még képesek élni a vízben a spermák :)
2008. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
az a biztos ha megkeresitek a helyi illetékes orvost és kértek egy 72 órás tablettát
2008. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!