Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Velgyn fogamzásgátlót írt fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velgyn fogamzásgátlót írt fel az orvos. Aki ezt szedi annak csináltak vérvételt előtte?

Figyelt kérdés

Csak mert több helyen is olvastam h vannak akiknek ccsináltak én nekem meg semmit se csak felírta ezt,

17/L



2014. júl. 14. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell vérvétel, ha nem szedtél előtte más fajtát.
2014. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszömöm!:)
2014. júl. 14. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak felírta, nem csinált vérvételt. Pedig előtte nem szedtem. Sokáig szedtem, de szerintem nem volt rám jó hatással, alapból keveset eszem, és miatta mindig rosszul voltam. Nem tudtam, váltsak vagy hagyjam abba. De inkább abbahagytam, azóta nincs állandó rosszullétem, de azért kényelmesebbek voltak együttlétek vele, és a görcseim is enyhébbek voltak.
2014. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Akkor olyan orvosnál voltál, aki nem foglalkozik a páciensekkel. A vérvétel azért kell, mert bizonyos eltérések nagy gondot okozhatnak, ha szeded a fogamzásgátlót is.
2014. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Igen tudom már én is, de akkor még nem tudtam, hogy kéne előtte vérvétel mert nem mondta senki.
2014. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Doruss válasza:
Nekem most írták föl, nem csinált előtte vérvételt. Pedig még sosem szedtem fogamzásgátlót. Csak megkérdezte, hogy valamelyik szülőmnek volt-e/hajlamos-e a trombózisra.
2014. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem májfunkciós vérvizsgálatot csináltak de én már fél éve szedem és nekem nagyon jó 17/l
2014. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!