Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudtok olyan fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan fogamzásgátlót, amit nem orvos ír fel? Amit orvos nélkül is kiadnak? és megbízható is?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Óvszer?
2014. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Óvszer mellé, mivel első alkalom lenne és nem szeretnék teherbe esni.

Ahhoz még fiatal vagyok és biztosra szeretnék menni.

Főleg az első alkalommal.

2014. júl. 13. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
első alkalommal használjatok óvszert és a végén ne beléd élvezzen el
2014. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy "főleg az 1. alkalommal biztosra menni"... -.- Mindig biztosra kell menni, de ez nem egyenlő azzal, hogy túl kell parázni a dolgot. Ha odafigyeltek, hogy rendesen legyen felrakva a gumi, és az elejétől használjátok is, akkor nagy gond nem lehet.
2014. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most nem tök mindegy, hogy az első alkalommal esnél teherbe, vagy a 20.-ra? Ha fiatal vagy és nem akarsz még gyereket, akkor ugyanúgy nem jön jól egy nem kívánt terhesség a 20. alkalommal, mint az elsőnél.

Amúgy kedves kérdező, az óvszer egy tökéletesen megbízható fogamzásgátló módszer, ha megfelelően és előírásszerűen használják, akkor nem fog kiszakadni. Több, mint 10 éve élek nemi életet, nagyon-nagyon sokszor szexeltem ez idő alatt óvszerrel és még soha egyszer sem szakadt ki és nem lettem terhes.

De amúgy kedves kérdező, ha még ki is szakadna netán, azt észreveszitek és akkor meg elmész nőgyógyászhoz és írnak fel esemény utáni tablettát és nem leszel terhes.

És amit kapsz vény nélkül, na az hidd el, hogy sokkal, de sokkal bizonytalanabb hatását tekintve, mint az óvszer!

Én ezt soha nem értettem, hogy miért kell ennyire parázni a terhességtől. Szerintem semmi élvezet nincs úgy a szexben, ha az embernek állandóan azon jár az esze, hogy csak nehogy terhes legyek...Ha egy megbízható fogamzásgátlási módszert alkalmaz az ember megfelelően, akkor nem fog teherbe esni.

2014. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 5-ös. :)

Csak tényleg első alkalom és nem akarok attól parázni, hogy mi van, ha mégis kiszakadna?! Főként ezért is gondoltam egy plusz dologra.

Nőgyógyászhoz szülővel mehetek még csak.

Viszont barátommal mindennek rendesen utánaolvastunk.

2014. júl. 13. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Szandál-zokni kombó.
2014. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pharmatex + óvszer.

Tablettát nem írnak fel orvosi vizsgálatok nélkül. A fogamzásgátló tablettához kell legalább egy vérvizsgálat, ahol májfunkciót is néznek többek között és kell egy nőgyógyászati rákszűrés?

Pharmatex egy hüvelykúp, aktus előtt 10 perccel felhelyezed és ha óvszerrel együtt alkalmazod akkor megfelelő védelmet nyújt.

Megkérdezhetem hány éves vagy, hogy csak szülővel együtt mehetsz nőgyógyászhoz? Vannak tiniambulanciák is ahová egyedül is mehetsz.

2014. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. :)

Őszinte leszek, jelenleg 15 éves vagyok. (a szidásokból nem kérek, köszönöm:))

2014. júl. 13. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!