Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Engedjem neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Engedjem neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

Barátommal pár hónapja élünk szexuális életet. Mostanában párszor megkért, hogy hadd tegye be óvszer nélkül egyszer, előtte lemossa, stb.

Eddig nem engedtem neki, mert tudom, hogy már az előváladékban is lehet sperma és nem szeretnék kockáztatni. Azonban ő folyton felhozza a témát és mondja, hogy csak pár másodpercre és az előváladékot is érzi, majd kiveszi. Látom rajta, hogy rosszul esik neki, hogy nem engedem, mert úgy érzi nem bízom benne. Nem tudom, mit tegyek. Talán pár másodperctől nem lehet baj, de én akkor is félek. Ti mit gondoltok? Engedjem neki vagy ne?

18/L


2014. júl. 14. 13:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én csak annyit mondok hogy nem fogja kivenni. Főleg ha ennyire Akarja. Max első pár alkalommal. Mindig tovább lesz bent és bumm...
2014. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen,az eseményutánit csak végső esetben kellene bevetni. Nézz utána a spermicideknek.
2014. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki, hogy te nem szedhetsz fogamzásgátlót, és 18 évesen nem szeretnél gyereket szülni/abortuszt. Ha ezt nem érti meg (ugyanis itt a te egészségedről, jövődről, komoly pénzekről-amit neki is kellene fizetni van szó), akkor nem szeret igazán. Arról nem is beszélve, hogy szerinte te mennyire élveznéd úgy a szexet, hogy közben azon stresszelsz, hogy terhes leszel-e...

Ha te is szeretnéd, akkor a pesszárium+spermicid kombinációnak nézz utána. Magában a spermicidek nem túl biztonságosak, és sokan allergiásak is rá, de még mindig jobb, mint a semmi.

2014. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a parmatexes vagyok,a pasik alltalaba meg alljak hogy idobe kivegyek,azert van eszuk is am. a parmatex nem 100% os

,sokan hasznaltak es nem vettek ki idobe es terhesek lettek,de parma plusz megszakitas az ved .ha ez se tetszik akkor spiral

2014. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!