Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Engedjem neki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Engedjem neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

Barátommal pár hónapja élünk szexuális életet. Mostanában párszor megkért, hogy hadd tegye be óvszer nélkül egyszer, előtte lemossa, stb.

Eddig nem engedtem neki, mert tudom, hogy már az előváladékban is lehet sperma és nem szeretnék kockáztatni. Azonban ő folyton felhozza a témát és mondja, hogy csak pár másodpercre és az előváladékot is érzi, majd kiveszi. Látom rajta, hogy rosszul esik neki, hogy nem engedem, mert úgy érzi nem bízom benne. Nem tudom, mit tegyek. Talán pár másodperctől nem lehet baj, de én akkor is félek. Ti mit gondoltok? Engedjem neki vagy ne?

18/L


2014. júl. 14. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Esemény utáni tabletta és szerintem megadhatod neki ha tényleg szeretnéd
2014. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy fogamzásgátló.


Nincs jobb az óvszer nélküli szexnél, amikor a két ember húsa belül érintkezik egymással.


Ha nem akarsz rászokni, akkor is vehetnél egy legkisebb kiszerelést és abból is csak egy tablettát kellene bevenni, hogy kipróbálhassátok.

2014. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Esemény utánival, vagy mielőtt meg kell hogy jöjjön
2014. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélkül ne próbáljátok ki. Nagy ára lehet. nem éri meg.
2014. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szedhetek fogamzásgátlót, az okába nem szeretnék belemenni, de ezt az orvosok mondták...
2014. júl. 14. 13:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire nem fogja fel hogy miért nem engeded, akkor mond meg neki hogy marha sokba fog kerülni neki a gyerektartás... talán majd megérti ettől
2014. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Ne kockáztass,gondolj bele,mennyit stresszelnél utána emiatt... vagy irass fel 72 órást és engedd neki rendesen vagy (ami jobb szerintem,mert az eseményutáni egy lórúgás) kezdj el fogamzásgátlót szedni.
2014. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a hulyeseg teto foka hogy esemeny utannival jotok,kerdezo csinaljatok parmatex helyi fuvelyi fogamzasgatlo kuppal es akkor bent lehet el elvezesig.
2014. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de mégegyszer leírom, hogy fogamzásgátlót sajnos nem használhatok.
2014. júl. 14. 14:00
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni biologiai hatásai sokkal keményebbek mint a foginak, ezért az NAGYON rossz tanács. Beszéld meg a barátoddal, hogy az esetleges terhességed esetén ö mit vállal közös gyereketek érdekében?
2014. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!