Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Annyira pici szakadás keletkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira pici szakadás keletkezhet a gumin, amit szabad szemmel észre sem lehet venni?

Figyelt kérdés
A párommal mindig védekezünk, és utána ellenőrizni szokta a gumit hogy nem szakadt e ki vagy ilyesmi. Kíváncsi lennék hogy olyan picit lyuk keletkezhet amit észre sem vesz esetleg? Például kicsit felsértem a fogammal vagy ilyesmi?:S Vagy az az aktus alatt tovább szakadna? Kérlek szépen mindenkit aki értelmes válasszal tud szolgálni segítsen, mert már 5 napja késik és kicsit félek. Előre is köszönöm Nektek a válaszokat!!
2010. jan. 7. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! A szakadást azért észre szokták venni, általában tovább hasad. Ne félj erősek ezek a vackok nem szakadnak olyan könnyen :) Ha ennyire félsz csinálj egy tesztet, de nem lesz baj :)
2010. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ebben bízok:S Köszönöm szépen a válaszodat!:)Picit megnyugodtam, ezek szerint csak késik.. Csak az a baj hogy minden tünete megvan hogy megjön, és sehol semmi:S Már 5 napja késik.. és még nem volt velem ilyen, egyszerűen nem értem..:(
2010. jan. 7. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző hónapban nekem is késett, pedig mi is mindig védekeztünk, néztük is nem szakadt-e ki, és utána egy hét múlva megjött. Úgyhogy ne aggódj, tesztelj ha félsz és az megnyugtat
2010. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát még várok pár napot aztán lehet kéne egy teszt hogy tudjak aludni.. de egyszerűen képtelennek tartom hogy bármi is lenne. Csak egyszerűen nem értem miért vannak meg az előjelek és miért nem jön meg ennek ellenére:( A Te válaszodat is köszönöm!:)
2010. jan. 7. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet ez most valami női hülyeség:D Nekem is késett egy napot pedig gyógyszert szedek, bnőmnek is és ő is gyógyszert szed:D


Lehet van valami a levegőben..vagy szimplán cska az időjárás..

2010. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D Igen, ez lenne a legjobb verzió!:P:)
2010. jan. 7. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem tovább szakad. legalábbis nekunk 3 x szakadt ki, és mindig teljesen. tehát elég rendesen észrevettük. ezért szoktam mindig azt mondani, h hasznaljatok mellé pharmatexet.
2010. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Stressz miatt is késhet...minél jobban aggódsz,annál jobban késik:) nyugalom és megjön:D
2010. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Így lett:D Köszönöm Nektek a válaszokat!:)
2010. jan. 10. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!