Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lenne par kerdesem a terhesseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne par kerdesem a terhessegi tesztel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Eloszor is ti hany evesen vetettek meg eloszor? En 18 vagyok de 14/15evesnek nezek ki ezert egy kicsit cikinek erzem bemenni a gyogyszertarba es kerni :S de mar egy napja kesik a menstruaciom es semmi jele a terhessegnek de mivel nagyon idegeskedos tipus vagyok, szeretnem megnyugtatni magam. A masik meg hogy mindegyik gyogyszertarban kaphato? Es kb hany nap utan mutatja ki a terhesseget?
2014. júl. 9. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? :D Bemész és megveszed. Ennyi.
2014. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 18 éves vagy, akkor gondolom eddig zsákban laktál.

Bemész egy drogériába, elveszed a polcról, odamész az eladónénihez, kifizeted, majd hazamész, elolvasod a használati utasítást, majd használod, és okosodsz.

Bár lehet csak az én férfilogikámmal van gond. Amúgy ha a következő kérdésed arról szólna, hogy mi hány évesen kezdtük egyedül törölni, akkor lebeszéllek róla előre is.

2014. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Drogeriakban nem arulnak, legalabb is errefel nem
2014. júl. 9. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :O Nincs a közeledben valami normális város?
2014. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a DM-ről van szó, hanem a gyógyszertárakról, márpedig abban igenis árulnak. Nyilván nem a polcon van, hanem kérni kell, de nincs abban semmi. Mondod, hogy erre van szükséged, a gyógyszerész elmondja, hogy ilyen meg olyan van, ennyiért meg annyiért, te választasz, kifizeted, megkapod, majd hazamégy és használod. Nincs ebben semmi szégyellnivaló, hidd el, a gyógyszerész a patikában minden nap ad el ilyesmit, abszolút nem fogja foglalkoztatni a dolog.
2014. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nagyobb bevasarloközpontokban is lehet kapni (pl. Tesco, Auchan), vagy ahogy mar irtak elöttem, marad a DM vagy a Rossmann. Ha ezek sincsenek a közelben, akkor a gyogyszertar. Nyugodtan menj be, amugy sem tudhatjak, hogy neked lesz-e, meg aztan a gyogyszertaros mar kiadott annyi fajta egyeb gyogyszert, naluk nincs olyan, hogy "ciki".
2014. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én 17 voltam, amikor először vettem (barátnőmnek, mert nem mert bemenni). A patikába egy fiatal fiú volt (szerintem gyakorlaton). Kértem. Ő zavartan visszakérdezett, hogy milyet. Én visszakérdeztem, hogy milyen van . Felsorolta, egyre ráböktem. Fizettem. Kijöttem. Így volt vagy 2 perc. Nem ciki. Ha a lábgomba kenőcsöt meg tudod ott venni, akkor ez sem cikibb.


Minden patikában van. Lehet, hogy több féléből nem tudsz válogatni, de egy fajtának alap járaton kell lennie. Olyan ezres körül van az ára, legalább is amit mostanában én vettem, az annyi volt.


Azt írják a beteg tájékoztatóban, hogy a korai stádiumú terhességet is kimutatja, de mivel hormon szinthez van kötve, ezért érdemes több napos késénél megnézni (4-5 nap), mert akkor már van akkora hormon tartalom (ellenkező esetben, lehet, hogy lepisiled, nem színeződik el, de ha 2 nap múlva megismétled, akkor igen). A reggeli vizelettel tesztelj, mert akkor magasabb a hormonszintje.


Ha idegeskedsz, akkor simán késik amiatt is.

2014. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!