Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódok hogy talán nem megfele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódok hogy talán nem megfelelően választottam óvszert. Segítesz?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok,18 éves, de nemsokára lefekszem a barátnőmmel.

Méretem 16 cm hossz, 3,6 cm szélesség.


A durex óvszer nem tökéletesen feszül rajtam, hanem ha fentről nézek a péniszemre akkor a szerszámomra merőleges "gyűrődéseket" figyelhetek meg az óvszeron. Miért, mit tegyek ellene? Helyesen veszem fel.


Aggódom hogy evégett esetleg lecsúszhat, vagy túlságosan felgyűrődhet az aktus alatt, esetleg benne marad a barátnőmben, ami nyilván nem cél. Fennállhat ilyen veszély, ilyen tények, méretek mellett?


Esetleg rosszul választottam óvszert? Tudom a masculan kisebb, de a Durex megbízhatóbb.. Mit tegyek, mit javasolsz? Alaptalan az aggodalmam?


2014. júl. 8. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Húzz fel egy masculant,ami feszül. A tetejére meg egy Durexet,amitől megnyugszol. Ha még mindig aggódsz akkor húzfel a tetejére még a többi 9-et is a gyűjtőcsomagolásból.

Ez az egyik professzionális megoldás esetedben. De lennének még ötleteim.

N

2014. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat továbbra is várok. De azért köszi, hogy gyorsan reagáltál.
2014. júl. 8. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik óvszer ugyanolyan jól működik, ha jól használják. Valószínűleg nem fog egyébként lecsúszni, csak ha nagyon durvultok. Ha nagyon feszes az óvszer, az még mindig rosszabb egyébként, mert sokkal könnyebben kiszakad, meg aztán nem is túl kényelmes. Arra vigyázz, hogy ha a barátnőd van felül, akkor néha ellenőrizzétek, hogy jó helyen van-e, mert olyankor szokott a leginkább le-, illetve inkább felcsúszni.
2014. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Durex Love mintha kicsit szorosabb lenne, mint az Elite és az UltraThin! A LifeStyles Skin nagyon jó még, de az meg szárazabb! A gyümölcsös L.S. is mintha szorosabb lenne!

Azt a késleltetös nyállal bekentet pedig felejtsd el! Lezsibbaszt és lekonyul!

Egymás tetejére sose húzz fel többet, mert kiszakad! :) Feltenni biztos jól teszed, ha nem látsz benne légbuborékot, akkor nem lesz gond!

2014. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Masculan !!!!!!! Eddig az ismeroseim 80%ának kiszakadt a durex es azota ok is masculant hasznalnak.
2014. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!