Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fog. Gátlók vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fog. Gátlók vannak még? 16 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Nem használhatok fogamzásgátló tablettát mert sűrű a vérem,a gumi sokszor kiszakad,nem tudommi lenne a legjobb ja és használtam hüvelykúpot de attól fehér folyásom volt.Mivel védekezhetnék??
2010. jan. 6. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hüvelygyűrű, pesszárium, női óvszer
2010. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pharmatex hüvelytabletta.Használata után egy ideig fehér folyadék távozik belőled és az az anyag ami szétolvad benned h megvédjen téged a sok kis kicsi huncut spermától. Ha a gumi szakad is ez v.mennyiben véd.
2010. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig hát a gumi lenne a legjobb megoldás,ugyanis csak ez az egyetlen védekezési módszer véd meg a nemi betegségektől.Helyes használat mellet pedig 97%-os védelmet nyújt.Ha jól van felrakva csak ritkán szakad ki.Esetleg kikell több fajtát próbálni.
2010. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is Pharmatexet használtam na akkor ez természetes ez a folyás...:)

Köszönöm a válaszokat.

A hüvelygyűrűt nekem még nem rakják fel a korom miatt ugy hallottam :)igaz ez?

2010. jan. 6. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:
a pharmatexet ne használd magában, tul magas a pearl - indexe!! inkabb gumival!!
2010. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább tanuljátok meg használni a gumit, ugyanis az óvszer nem szakad ki csak úgy, nekem nem szakadt ki egyszer sem sok év alatt.
2010. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Milyen a hüvelygyűrű vagy a pesszárium még sose használtam 16 vagyok lehet ilyet a korom ellenére is?mennyi egy iylen hogy használják?:)
2010. jan. 7. 11:18
 8/12 anonim ***** válasza:
pesszáriumot azért 16 évesen még ne használj. a gumi meg, nalunk 3 x szakadt ki. de mindenkinel maskepp van. van, akinek szerencséje van, és sose szakadt ki.
2010. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is előbb tanuljátok meg normálisan felhelyezni az óvszert! Amikor én kérdeztem hasonlót, engem mindenki leugatott h nem szabad meg nem kell ennyi idősen még szexelni. Én mikor legutóbb nőgyógyásznál voltam és beszélgettünk a lehetséges védekezésről.. azt is javasolta h spirált tetessek be. Namármost! Spirált tudtommal csak a már szült nőknek helyeznek fel. De kérdezd meg inkább a dokid! ( : Hiszen éves szűrésekre elkell menned h ha már élsz szexuális életet. Kérdezd meg h mivel tudsz. Nekem is azért ajánlotta a spirált mert a tabitól elzárkóztam, még sok mást felsorolt, de azóta is maradt az óvszer. ( : Ha elég tartós a kapcsolatod a doki sok mindent fel fog sorolni. [pl a tabit nem ajánlják, mert ha 2 hónap múlva szakítasz a barátoddal úgymond csak 'mérgezted' a szervezeted a gyógyszerrel.]
2010. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kimerítő válaszokat nagyon hasznosak :) Igen én is úgy halottam hogy a spirált csak szült nőknek.....:)
2010. jan. 8. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!