Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm most terhes vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm most terhes vagy nem? :O :S

Figyelt kérdés
Hát h is kezdjem:D...6.-a van és barátnőmnek még nemjött meg:S szűz még szal szex nemvolt csak petting :) terhesség jelei közül ez h nemjött meg neki meg be volt dugullva az orra és folyik is neki mostanába...ami lehet h a hideg miatt van nemtom :D fiatalok vagyunk még én F/15 ő L/15 éshát fogyott is...ha vmi még eszembe jut majd írom...szerintetek lehetséges h teherbe esett?:S :(
2010. jan. 6. 16:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az valószínű, hogy a terhességtől dugult be az orra, véletlenül sem azért, mert TÉL van és fagy. :D:D
2010. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye, elenyésző.(Vettem egy nagy levegőt mire leírtam ezt a választ.) Remélem mielőtt majd szexeltek, előtte tájékozódtok, hogy ne kerüljön fel több terhes a barátnőm? kérdés a gyakorikerdesekre...
2010. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
nem terhes, de a farkadat ne nyomkodd a pi-nájához, mert értelmetlen és később veszélyes lehet
2010. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
okés okés köszi megértettem és örülök h nem az xD:D de akk h-h eddig mindig 6.-án jött meg neki vagy előtte?:D mostmeg semmi?ésmégcsak nemis fáj neki smemie se :D tök jól van ami furi szokodd fályni a dereka is...:S
2010. jan. 6. 18:27
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért fáj a dereka hogy téged megijesszen,és tübbet foglalkozz vele...
2010. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem, terhes bebeszéli magának mint ahogy te is. Amúgy meg lehet egy tesztet venni, lepisilni és egyből megvan oldva a kérdés probléma.
2010. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg meg egy kicsi is lehet felvilágosult, én 15 évesen már azért elég információval rendelkeztem ahhoz hogy ilyeneket ne kérdezzek. Sajnálatos módon a szexuális felvilágosítás anyuka apuka tanárok részéről egyátalán nem kielégítő ezért ne csodálkozzunk hogy itt ilyen bődületes baromságokat kérdeznek... Vigyázzatok egymásra és olvassatok el még pár könyvet. Még gyerekcipős ez a kapcsolat, ne nyomkodjál sehova semmit, simogassátok egymást, elégítsétek ki egymást szájjal és kézzel, de ne legyen egyelőre több, mert szerintem te még éretlenebb vagy mint a barátnőd,és sok helyzetet nem tudnál kezelni, látszik, ahogy a "terhesség tüneteit" leírod.
2010. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jójó...Nemterhes de akk h-h még mindig nemjött meg neki???Már ienkor megszokott...szal vagy késik aminek kicsi az esélye vagy nemtom
2010. jan. 6. 22:58
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet pár héttel ezelőtt valami bent maradt:DÉs amúgy meg 15 évesen ezen agyalni?!...erös
2010. jan. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

OOOMMMGGGxD

hát ilyen állatokat tényleg xD előváladékban van sperma... de a spermában is van kb 2-3% ami jó sperma és termőképes...xD azért:D ahj xD

2010. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!