Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm most terhes vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm most terhes vagy nem? :O :S

Figyelt kérdés
Hát h is kezdjem:D...6.-a van és barátnőmnek még nemjött meg:S szűz még szal szex nemvolt csak petting :) terhesség jelei közül ez h nemjött meg neki meg be volt dugullva az orra és folyik is neki mostanába...ami lehet h a hideg miatt van nemtom :D fiatalok vagyunk még én F/15 ő L/15 éshát fogyott is...ha vmi még eszembe jut majd írom...szerintetek lehetséges h teherbe esett?:S :(
2010. jan. 6. 16:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
És mikor ujjaztad, a lerohadt körömdarabjaid megtermékenyítették, vagy miért lenne terhes?
2010. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
HA még mindig szűz akkor elég nehezen lehet terhes.Tehrbe esni nem olyan könnyű amúgy sem, de szex nélkül szinte kizárt.
2010. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez most vagy fake, vagy agyrákos az illető, nem tom
2010. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
újabb (Y)kérdés...:D
2010. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem:) és mondtam h fiatalok vagyunk nemkell így leugatni nah :( igazábóll én arra gondolltam h azért lehet terhes mert volt olyan amikor "nem írom szépen mert nemtom" a farkamat nyomkodtam a pinájához éshát az előválladékban is lehetnek spermák :D éshát azoknak farkuk van...xDxDgondolom tudnak is vele úszkállni éshát hátha vhogy bekerültek a hüvelyébe és felkúszhtak vagy vmi :D lehet h ez hülyeség nemtom mert ebben nemvok szakértő :D
2010. jan. 6. 16:26
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Édes Istenem, ölj meg!

Nincs a sulitokban valami felvilágosítás a témáról? Hogy lehetne terhes, hogyha szűz?

Mi? Mi? A p.csödet nyomkodtad oda? Hogy kell elképzelni? Ezt most nem értem...

2010. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
megnyugodhatsz nem terhes
2010. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
gondolom amikor biosz órád lett volna te beteg voltál -.-"
2010. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
a levegőben úszkálnak aha.jesszusom nem terhes ha nem dugtad bele a farkadat
2010. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Elismered, hogy kicsik vagytok, a sztorit (sperma, farok - mintha az vmi csúnya szó lenne:D) úgy adod elő, mintha az az esti mese lenne. Ez így rendben van, csak akkor miért nem elég, ha smároltok?
2010. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!