Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Új barátnőm belara-t szed,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőm belara-t szed, nem védekeztünk, de akkor épp nem is szedte. Kell aggódni? Kivettem időben, de előváladék stb.

Figyelt kérdés
Szóval arra a 4-5 napra, amikor menstruál nem szedi, mi a 6. napon csináltuk gumi nélkül, de ki vettem időben, aztán rá egy hétre megint csináltuk, de addigra már magába tömött vagy 6 bogyót és akkor is kivettem mindig még így is. Most azt mondja, pattanásai vannak, meg hogy furcsát érez a gyomrában XD Én nem értek ezekhez a jelekhez, segítsetek, am veszünk majd tesztet is, de addigis a válaszaitokat várom! (Max. 3 hete kezdődött az egész sztori)
2010. jan. 6. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha előrásszerűen szedi, akkor a szünetben is véd. Nem kell megszakítani a közösülést. Ez a lényege a bogyónak.
2010. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igy van,ahogy az első irta

ha szedi normálisan,akkor megszakitani is felesleges a szexet

2010. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
furcsát érez a gyomrában?????
2010. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elárulok valamit. a tablettát 7 napig nemkell szedni, amikor bevette a 21 szemet a csomagból. és nem 4-5 napig. a barátnőd mitcsinál??? egy rohadt fogamzásgátlót sem tud pontosan szedni???? ha ennyire összevissza szedi, nemis úgy ahogyan kéne akkor simán lehet terhes, gratulálj a barátnőd nagy eszéhez, valamint keresd meg neki a betegtájékoztatóját a fogamzásgátlónak és nyomd a pofájába, hogy ezt olvasgassa ha egyáltalán tud olvasni.
2010. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor 7 nap, biztos előírás szerűen szedi, én nem tudom pontosan. Ne húzd fel magad répafej! XD
2010. jan. 12. 07:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugtatott, am ma reggel végezte el a tesztet és hálistennek negatív, vettünk mégegyet, hogy a jövőhéten is megnézzük, de én már nem aggódom! Olyan boldog vagyok gyerekek!! De többet ilyen nem fog előfordulni, innentől még ha csak rágondolok is két gumit húzok a farkamra az tuti. :D Ti meg tanuljatok az én hibámból, ha beszarik vagytok, mint én, akkor ti is használjatok mindig gumit! Kösz mégegyszer a válaszokat.
2010. jan. 12. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!