Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire eshetek teherbe, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire eshetek teherbe, ha gumival védekeztünk, vagy ha nem használtunk gumit, akkor megszakítottuk? Ilyenkor is csak percekkel később élvezett el. (Előváladék nem volt).

Figyelt kérdés
Majd most kezdek el szedni fogamzásgátlót, de még meg kell várnom a menzimet, ami a következő héten jön meg.Elég sokszor van vizelési ingerem, de ez lehet fertőzéstől, s mivel vesekövem is volt már attól is. Lehet attól is hogy terhes vagyok, vagy ez kizárt?
2011. máj. 31. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
szerintem csak féligmeddig eshetsz így teherbe
2011. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha gumival védekeztetek és nem szakadt ki,nem csúszott le,nem fogtátok meg spermás kézzel és nem kifordítva vettétek fel,nem húztatok fel kettőt egyszerre és szakítottátok ki körömmel,akkor jó eséllyel nem leszel terhes.Megszakítás mellett pedig csak az égiek kegyétől függ,hogy igen vagy nem. Előváladék akkor is van,ha a fiú azt nem érzi és nem látjátok.Nem elég a pénisz megtörölni,ha előtte elélvezett,akkor maradhatnak a péniszben spermiumok,ami az előváladékkal bekerülnek a hüvelyedbe.Ezért kell normálisan védekezni,hogy ne kelljen utána parázni.

A sűrű vizelési inger még nem terhességi tünet.Azért aktus után két héttel csinálj tesztet,akkor is,ha megjön.A fogamzásgátló nem befolyásolja az eredményt!

2011. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod hogy nem volt előváladék? láttad??

egyik barátnőm igy lett terhes, de csak nyugodtan csináljátok ti is így..

2011. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
második válaszolónak: A gumival nem történt semmi, s mindig csak aktus után élvezett el, s akkor is rá kellet dolgozni, hogy el tudjon menni.
2011. máj. 31. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt értem,de én úgy értettem,hogy először elment gumiban,aztán a második menet már megszakítással történt.A lényeg az,hogy volt-e úgy megszakítás,hogy előtte elment?

A megszakítás másik nagy buktatója az "időben kiveszi" rész.

2011. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan nem volt, hogy előtte ment el. S mint már írtam utána percek kellettek, hogy elmenjen.
2011. máj. 31. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És legalább annyi eszed legyen, hogy mielőtt elkezded szedni a tablettát, egy teszttel megnézed terhes vagy-e.

Nem hallottad, hogy a megszakítás nem védekezés?

100 nőből egy év alatt 35-40 teherbe esik ezzel a módszerrel.

Egyébként mi az, hogy nem volt előváladék?

Nem tudom te hogy vagy vele, de én szex közben nedves szoktam lenni (lány vagyok).

Mégis honnan a fenéből állapítod meg, hogy a te nedved az, vagy a barátodé? Leginkább sehonnan...

Ne legyél már idióta.

2011. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek.
2011. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem lettem terhes, s ez nem csak abból derült ki, hogy megjött még ha 2 napot késett is a sok idegeskedéstől. Elsősorban abból derült ki, hogy elmentem a háziorvosomhoz, a gyakori felfázások és a vesém miatt, s az orrom előtt tesztelték le a vizeletemet. Na és most szedhetem a gyógyszert a vesémre, s hamarosan a fogamzásgátlót is.
2011. jún. 8. 16:21
 10/11 anonim ***** válasza:
van aki a terhesség első 2-3 hónapjában is menstruál..
2011. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!