Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Picit később vettem ki, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit később vettem ki, de használtunk gumit. Lehet baj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A párommal szeretkeztünk, és én elmentem benne. Használtunk óvszert, és mindvégig rajtam is volt, de nem azonnal húztam ki, még párat löktem rajta. Nem vettem észre, hogy akármi kiszabadult volna a gumiból. Igazándiból közvetlen ezután nem agyaltam rajta ennyit, mondván legközelebb jóval óvatosabb leszek és kihúzom azonnal, de kb. 2 hete tök boldogan újságolta, hogy nőtt a melle. Most ennek akkor örüljek, vagy kezdjek aggódni a dolog miatt? Azóta nem volt meg neki, de még nem is lett volna aktuális. Normális válaszokat várok, a "terhesek vagytok mindketten"-re nem vagyok kíváncsi. Köszönöm;)
2011. szept. 26. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemigen lehet ebből baj.
2011. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baj,elv. 24 éves korig nő a mell és minden más.nyugi ;)

20l

2011. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tehát aktus után néhány nappal újságolta, hogy nől a melle. Ennek semmi köze nincs a terhességhez, ennyi idő alatt még be sem ágyazódhatott, addig pedig nincs terhességi hormon a szervezetében, ergo a melle sem ettől nő. Nyugi, ne parázd túl. Ettől függetlenül legközelebb húzd ki, ha végeztél.
2011. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A sperma csak akkor szabadulhat ki, ha csökken az erekció és már nem feszül a gumi a répádon. A te esetedben szerintem nem juthatott ki a gumiból.
2011. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi egyikőtök sem terhes ;)
2011. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haha, az utolsó jópofa, ez tetszett;) Hát az erekcióm azért nyilván gyengült az ejakuláció után, de lecsúszni nem csúszott, az fix.
2011. szept. 26. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
á nem, ha valamennyire még kenény volt és nem láttad kofolyni akkor nem gáz 20
2011. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy baj lehet, egy nöi mell az mindig változik, és ha terhes is lenne legaláb 4 hét eltelik mirre érzi a mellein ,de akkor is csak ugy ilyen szurkálás jelegü valamik jelentkeznek.
2011. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!