Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos módszer? Vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos módszer? Vélemények?

Figyelt kérdés
Eléggé megoszlanak a vélemények, ahogy olvasgattam itt, ez amolyan "felmérés" féleség lenne.
2010. jan. 6. 01:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem mondtam, h hulye vagy, csak h felelőtlen. de látom, ezt te is tudod. nem itélkezek én senki felett. neked kell szülni, vagy abortuszra menni, ha becsuszik a baba.
2010. jan. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én ebbe sose mennék bele. Még akkor sem, ha már gyereket szeretnék. Mégpedig azért, mert számomra ez nem szex. Én nem huzatom ki a pasi péniszét magamból, amikor már éppen elmenne. Fejezzük be az egészet rendesen, normálisan. Nem fogom szerencsétlen embert megfosztani egyfolytában attól, hogy a legjobb résznél szépen húzza ki, mert egyikünk sem képes sehogyan sem védekezni. Szerintem ez egyszerűen szánalmas. Rengetegféleképpen lehet ma már védekezni, szánalmas és primitív dolognak tartom, ha még így sem képesek egyesek találni egy számukra megfelelő módszert, ahol egyiküknek sem csorbul az élvezete a szex alatt.
2010. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
utolsó, egyetértek :))
2010. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: NEM FOSZTOM MEG SEMMITŐL...mert nem akkor kapja ki,amikor már elmenne...szánalmas...,mindenki magából indul ki...;)nem veszekedni jöttem,hanem a kérdező VÉLEMÉNYT kért... lepontozás mindenek felett!;):D
2010. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó. éncsak megírtam a véleményem, elsem olvastam a többi kommentet, csak válaszoltam a főkérdésre, és főleg nem pontoztam le senkit sem. hiába, mindenki magából indul ki, te mondtad...:D
2010. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én egyetlen egyszer csináltam így az exemmel,utána idegeskedtem is hetekig,úgyhogy ebből a módszerből én többet nem kérek...Am van olyan ismerősöm aki évekig így "védekezett",de egyszer sem esett teherbe,viszont vkinek már egyetlen ilyen alkalom elég volt,most kb. 3-4 éves lehet a gyereke...
2010. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
12:58-al értek egyet abban hogy így nem teljes az élvezet egyikünknek sem. Meg főleg figyelgetni hol tart a barátom, ahelyett hogy nyugodtan élveznénk minden percet. Nekem nem jön be abszolult mint védekezési mód. Mellékesen azért sem mert nem véd. Szóval ha babát szeretnétek akkor csináljátok csak így.
2010. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!