Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány évig/hónapig vált be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig/hónapig vált be a megszakításos módszer nálad?

Figyelt kérdés
Van már egy gyermekem, és szeretnénk kistesót, de még várnánk vele. A fogamzásgátló tablettát viszont abba akarom hagyni a mellékhatások miatt. A spirál gondolatától is rosszul vagyok,az óvszert a férjem nem bírja. A patentex és pharmatex se nagyon jön be és nem is biztonságos. Szóval nálunk nem gond,ha jön a kistesó, de érdekelne hogy nektek mennyire vált be a megszakításos módszer.
2010. szept. 30. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 évig, mert mi is úgy voltunk ,hogy jöjjön a baba ha jönni akar. Aztán rákapcsoltunk, maikor már úgy gondoltuk, hogy most már valóban itt az ideje. Elsőre összejött. A két baba között is megszakítással voltunk együtt, a két gyerek között 8 hónap van, akkor is mi akartuk már a babát. Szerintem, ha nem gond, ha jön a tesó, akkor miért ne alkalmazzátok.
2010. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 6 éven keresztül bevált, aztán egyszercsak terhes lettem. Nem maradt meg a baba, de ezt nem élném túl még egyszer, úgyhogy fogamzásgátlót fogok szedni.
2010. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi 3 éve megszakítással szexelünk és mostanában gondolkoztam a fogamzásgátlón, csak félek a melléghatásaitól. 20/L
2010. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

És a fogamzásgátló mellékhatásaitól jobban félsz, mint az abortusztól vagy a terhességtől? Én sem vagyok tablettapárti, de azért ez kicsit érdekes meglátás.


Kérdező: Szerintem egészítsétek ki vmivel. Ha szabályos a ciklusod, akkor naptár- vagy billings módszer. Vagy használjatok mellé pharmatexet (megszakítással egész tűrhető).

De ezeket tényleg csak akkor, ha nem túl nagy baj a baba (értsd: nem vetetnétek el).

2010. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bp1985 ***** válasza:
100%
Viszont ha belegondolsz a tablettába, nekem van egy ismerősöm, szedte a tabit, majd miután abbahagyta évig kellett szenvedniük, mire sikerölt babát szülnie. Jó, persze védekezni kell, nem azt mondom, de azért ezt is figyelembe kell venni.
2010. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sógornőm így védekezik 12 éve és nem jött össze még baba, bár nem tudom, hogyha bepróbálkoznának élesben, elsőre összejönne-e. Másik sógornőm 10 éve védekezik így, megszakítással nem lett terhes, de amikor akarták az első gyerkőc első próbálkozásra összejött, a másik viszont csak 5-6 hónap próbálkozás után.
2010. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Nekekünk 8 hónapig vált be a megszakításos módszer, aztán terhes lettem, így a két gyerek között 17 hónap van. A második után már óvszerrel védekezünk, mert nem bírom a fogamzásgátló tablettát és nem szeretnénk harmadikat.
2010. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve szeretkezünk így, eddig semmi gond nem volt.
2010. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi fél évig védekeztünk így és hála istennek nem lett semmi baj utólag nekem már rájöttem elég felelőtlenség volt mert még fiatalok vagyunk. 18/L
2010. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 éve...Mondjuk én ovulációs teszttel figyelem a peteérésem és ha van,akkor tartunk pár nap szünetet...
2010. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!