Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet hogy fogamzásgátló tablettát szedjen?

Figyelt kérdés
Rászeretném venni a barátnőmet hogy szedjen fogamzásgátló tablettát és ne kelljen gumit vennem. Elég drága, heti 2-3 doboz óvszert venni. Meg csinálnám már gumi nélkül is. Sokszor felvetettem már neki a dolgot, de azt mondta hogy fél hogy elhízik tőle , meg ő nem akar tablettát szedni.

2014. júl. 1. 23:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves 10-es, megköszönnöm ha elküldenéd privátban :)

2014. júl. 1. 23:22
 12/19 anonim ***** válasza:
14%
8. két lehetőség van. 1. nagyon h.ülye vagy 2. nagyon h.ülye vagy és még kb 14 éves is aki azt se tudja mi a fogamzásgátló... ja de az biztos, hogy nagyon h.ülye vagy(csak azért irtam le ennyiszer, hogy nagyon hülye vagy hogy tudatosuljon benned:D )
2014. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

# 6


"szánalmas válaszok mindenhol. miért ne szedhetne csaj tablettát?"


Szedhetne, de ő úgy döntött, hogy más fogamzásgátlási módszert választ.


Ha figyelmesen olvastál, szerintem senki nem mondta, hogy nem "szedhetne".


"használjatok csak gumit ti nyomik :D"


A megjegyzésed egyrészt téged minősít, másrészt egész nyugodtan rábízhatod mindenkire, aki ahhoz elég érett, hogy szexuális életet éljen, hogy milyen fogamzásgátló módszert választ.


Mi sem fogjuk helyetted eldönteni, hogy számodra mi a legjobb megoldás. Vagy te esetleg az alapján választasz, hogy mások mit tartnak ideálisnak számodra?

2014. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
23%
Làny vagyok és fogamzàsgátlót szedek. Sokkal jobb így mindkettőnknek. Ráadàsul mindig tudom, hogy mikor fog megjönni, napra pontosan, sosem késik. Oda kell figyelni a szedésére és ennyi. Nekünk így tökéletes :)
2014. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Erőltetni nem szabad...valaki vagy magától arra az álláspontra jut, hogy szeretné elkezdeni szedni, vagy nem...csak azért mert neked így kellemesebb és talán olcsóbb is lenne, nem fair dolog valakit hormonokkal "etetni". Attól pedig, hogy alacsony hormontartalmú készítményről van szó, még egy hízásra hajlamos lány igenis meghízhat!! Ráadásul bele sem gondoltok abba, hogy később milyen következményekkel jár az, ha valaki mondjuk 10 évig szedi...pl.18-28-ig...az egyik barátnőm 2 éve próbálkozik a teherbeeséssel...egy másiknak 1 év kellett ahhoz, hogy kitisztuljon annyira a szervezetéből, hogy sikerüljön a teherbeesés...senki nem tudhatja előre, hogy a több éves gyógyszerszedés az ő szervezetére majd hogyan fog hatni...!!! És persze hol lesznek már addigra azok a pasik, akik miatt elkezdték a tabit?! Nyilván sehol...mindenki csak a kefÉlésre gondol, arra, hogy ez esetleg a "szeretett nőnek" nem feltétlenül jó, már magasról le van szärva. Létezik már férfi fogamzásgátló is...abban miért nem gondolkoztok? Nem csak a kérdezőtől kérdezem ezt, hanem az összes olyan pasitól, aki azon túl, hogy szereti natúrba betenni a farkát, mást nem igen hajlandó a védekezésért tenni.

26/N

2014. júl. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, de eszem ágában sincs tabit szedni. Viszont aki azt a fogamzásgátló módszert választja, tegye, én nem osztom, hogy milyen hülye, aki elég érett az együttléthez, az elvileg ahhoz is elég érett, hogy a párjával eldöntsék, milyen fogamzásgátló módszer mellett döntenek.

Nem mondom, hogy nem volt már olyan alkalom, hogy azért nem szeretkeztünk, mert nem volt nálunk gumi, de megoldottuk orális szexszel. Szóval tény, hogy vannak a guminak hátrányai, de ugyanúgy vannak előnyei is, pont mint a tabi esetében. Hagy döntse már el mindenki maga (a párjával), hogy hogyan védekezik.

Kérdező, pl. a Müllerben is van 24 db-os kiszerelésű Durex, annak már egész elfogadható az ára, ha mindenképp ragaszkodtok a 2 vezető márka egyikéhez.

Valamint nálunk magától értetődött, hogy én is beszállok a gumiba. Egyszer én veszek, egyszer a barátom, azért így ennyire nem megterhelő anyagilag. Mondjuk tény, mi nem szeretkezünk heti 9 alkalommal, nagyjából csak minden másnap, de ha szereted a barátnődet, tartsd tisztában a döntését.

2014. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátlónak igen is lehetnek mellékhatásai, akkor is ha hiperszuper alacsony hormontartalmú. Mivel ezt a kockázatot a lány viseli, hagy döntse már el, hogy bevállalja-e vagy sem.

Viszont nyugodtan megmondhatnád a lánynak, hogy fizessétek felesben az óvszert, mert a védekezés nem csak a te érdeked, hanem az övé is.

2014. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

Rávenni? Mekkora K...csög vagy te! Ő szenvedne a tabletta mellékhatásaitól. Neki fájnának a mellei. Ő tömné magát hormonnal...Neki kellene esetleg később teherbe esési gondokkal küszködnie a tabletta miatt....


Persze, neked könnyű azt mondani hogy ő szedjen tablettát és neked ne legyen semmi gondod, csak megdugni.


Hát ezek után a csaj helyében nem hogy gumival de sehogy nem szexelnék veled, hanem otthagynálak a francba.


Meg ki tudja van e nemi betegséged... igaza van a csajnak hogy nem engedi gumi nélkül.


Ha ezek után még veled marad, akkor szálljon be ő is a gumi árába, de ne akard rávenni a gyógyszerre mert egészségtelen.

2014. júl. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18

nekem ő az első és én is neki az első, szóval biztos nincs semmilyen betegség, sem nekem sem neki


meg én egyszer sem erőszakosan mondtam neki csak kérdeztem h nem-e szedne tabit

2014. júl. 7. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!