Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe tudok esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swifty4ever kérdése:

Teherbe tudok esni?

Figyelt kérdés

Tegnap a baratom kb 30 masodpercig betette, de nem ment belém. Aztan egybol feltettuk a gumit.

2 evig szedtem fogamzasgatlot, de azt 2 honapja abba hagytam. Elso honapnan egyaltalan nem jott meg, masodik honapban meg 9 napig volt meg. Ezutan a 9 nap utan csak 2 nap telt el mikor ez tortent (tegnap).

Nem szeretnek teherbe esni, be vegyek 72 oras bogyot?



2014. júl. 1. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

lehetsz

remélem nem gondolod, hogy a fogamzásgátló még véd (az lehet, hogy még nem olyan a peteérésed, annak idő kell, de akkor sem lehet erre alapozni)

és mi értelme volt? áruld már el, mert ezt sosem értettem..stopperórával mérni, hogy fél percig bent lehet..

2014. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!