Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg teherbe lehet így esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg teherbe lehet így esni?

Figyelt kérdés
Csomó helyen olvasom, hogy védekezés mellettvesik teherbe a no. Azon akadtam ki, hogy olvastam olyat is, hogy soha nem szakadt ki az óvszer, sot még ellenorizték is, hogy lyukas e, nem volt vele baj, és mégis lett baba. Szerintem ez képtelebség. Ha egyszer ott az a nem lyukas óvszer fizikai gátnak, akkor mégis hogy lehetne terhes? Sterintetek ez legetséges, ilyen valószínutlenul teherbe esni?

2014. jún. 23. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen védekezési mód sem 100%-os (kivéve, ha egyáltalán nem szexelnek). Hogy pontosan hogy lehet óvszerrel teherbe esni... hát nyilván úgy, hogy rosszul emlékeznek, mégsem ellenőrizték, későn került fel, stb. stb. Ezeket utólag bemondásra nehéz ellenőrizni.
2014. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan esetben, amikor tényleg ellenőrizték minden aktus után az óvszert, nyilvánvalóan nem az aktus során esett teherbe a nő. Ha előtte nem figyelnek oda, és petting során előváladékos vagy akár spermás kézzel (ki tudja, hány elélvezés történik az egész alatt...) felnyúl a srác a lánynak, máris lehet baj.
2014. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet az óvszer anyaghibás, és esetleg pár spermácska át tud rajta jutni...

Lehet, nem az elejétől van rajta, akkor az előváladék is szerepet játszhat...


Én pl. személyesen ismerek egy nőt, aki nagyon extrém módokon esett teherbe a párjától...


Először gumi mellett, aztán tabi mellett (30 évvel ezelőtt, amikor igazi hormonbombák voltak), végül spirál mellett (na ott aztán meg biztos nem lehet a hibás alkalmazás az ok). A vége az lett, hogy ő is, és a férje is elköttette magát, hogy biztosra menjenek! :D


Nincs 100%-osan biztos módszer!

2014. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten arra a fogalomra, hogy Pearl-index.
2014. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a Pearl-indexet, abba nyilván az elszakado óvszerek vannak belekalkulálva. Nekem az nem fér a fejembe, hogy sokan azt állítják, hogy kb csodával határos módon esnek teherbe.
2014. jún. 24. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!