Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy a Cypromix nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a Cypromix nem jó fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Láttam több kommentet, ahol írták,h. könnyen teherbe lehet esni a szedése mellett és hogy csak véletlen műve,hogy fogamzásgátló ként is máködik,igazából a szőr és a bőr miatt írják fel...én 4 hónpja szedem és most kiderülne,hogy nem biztonságos?...Nekem olyan nőgyógyász írta fel aki " érti a dolgát". Akkor mivan???
2010. jan. 5. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nekem is szörnyen pattanásos volt a bőröm/hátam, és Cypromixet írt fel a nőgyógyászom. A dobozban a használati utasításon pedig az volt írva, hogy a fogamzásgátlás csak egy "mellékhatás", tehát nem az az elsődleges feladata :S Szerintem ilyen célra másfélét kéne felíratnod!

17/L

2010. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaja, az csak 1 mellékhatás :S de sokan használták, akiknek bevált. de azért, nem lehetne vmi ujabbat szedned? :S
2010. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

anya azt mondta( 1 a nőggyászunk:D)h.ez jo doki meg megbízható meg mittudomén és h. biztos,h. jót írt fel...:S

igazából mivel ellégé félek ettől a teherbeesés témától úgy szoktunk védekezni,hogy egy darabig csináljuk és utána a barátom felkap 1 óvszert és úgy megy el... ígysem elég biztonságos? beszéljek a dokival? váltsak?

2010. jan. 5. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
a tabit szeded, ugye?? az nem védekezés, ha előtte gumi nélkül csináljátok. akkor mind1, h hat-e a tabi, vagy nem. de sokan szedték ezt, és nem lettek terhesek. még akkor is, ha mellékhatás, sztem nem csak ugy irta fol az orvos. de ha gondolod, menj vissza, és kérj egy masikat.
2010. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt szedem már vagy két éve, ez idő alatt két komoly kapcsolatom (hosszú) volt. Óvszer nélkül (hiszen szedem a tabit) szexeltünk mindig és eddig még nem lettem terhes. Nem tudok statisztikákat, de nekem nagyon is bevált mint fogamzásgátló, és a bőrömet is rendbe rakta.

20/L

2010. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. jan. 6. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a bőrömet nagyon rendbe tette, nem volt rossz mellékhatása. Nem is híztam tőle. :) Viszont a nőgyógyászom egy év után azt javasolta, hogy váltsak más fogamzásgátlóra, mert ennek nagy a hormontartalma.

18/L

2010. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem nem, igaz hogy ezt kifejezetten pcos betegeknek írhatják fel, nem isma fogamzásgátlásra céljából, de attól még tökéletes a fogamzásgátló hatása, aki meg pcos az maugyis nehezen eshet teherbe, akár az endometriózisosok
2011. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!