Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen fogamzásgátló tablettát szed vagy ki milyen védekezési technikát használ a nem kívánt terhesség elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy melyik a legelterjedtebb tabletta hazánkban, illetve emellett szokás.

2014. jún. 30. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Corenelle (és nagyon jó)
2014. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Deciora fogamzásgátló, teljesen meg vagyok vele elégedve. :)
2014. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Symicia.....nincs vele semmi gondom, a szexuális étvágyam óriási mellette :)
2014. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lindynette-t szedtem, azzal semmi baj nem volt. akartam szoptatás alatt azalia-t szedni de véreztem tőle... így most hogy szoptatok pharmatexet használunk megszakítás mellett
2014. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm Yadine-t szed, nem észlelt az évek alatt semmi negatív dolgot
2014. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem fogamzásgátlásra, részben köszönhetően a 25 évvel ezelőtt szedett fogamzásgátló tabinak...
2014. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lindynette, Symicia, Gestomix nem vált be. Most Rezia-t szedek. Óvszert is használtunk jó darabig de kiszakadt, macerás volt így váltottunk.
2014. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Yasminelle, Symicia, Jangee, Velgyn...attól függ, hogy a gyógyszerügynök éppen melyikből hoz. A hatóanyag ugyanaz, csak a neve más.
2014. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Óvszerrel védekezem, illetve néha lea contraceptivummal (ez egy pesszáriumhoz/méhszájsapkához hasonló eszköz).

Tabit nem szedtem, és nem is szeretnék.

2014. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Diane 35-öt, Regulont, Cypromix-et szedtem, azok nem voltak jók különböző okok miatt, most Qlaira-t szedek már majdnem 4 éve, és teljesen elégedett vagyok vele. 29/N
2014. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!