Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Laurina tapasztalatok? Híztato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laurina tapasztalatok? Híztatok tőle csajok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még hallani sem halottam felőlle...:)
2010. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom, de megnyugtattál:D
2010. jan. 5. 11:54
 3/11 anonim ***** válasza:
okok:P keress mást!!! yasmille...stb amikről már halottam!! nem kell mindíg az olcsóbbat venni inkább áldozz a védekezésre mint egy nemvárt babóra...:)
2010. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt írta fel a doki
2010. jan. 5. 12:17
 5/11 A kérdező kommentje:
és ez se olcsó
2010. jan. 5. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt írta fel a doki, akkor nyilván ezt fogod szedni, nem azt amiről többet hallottál.... ez egyértelmű.

Amúgy én is a Te cipődben járok, mert az én bogyómat sem sokan ismerk (Dienille) és nincs sok tapasztalat vele kapcsolatban. A bogyik úgyis mindenkire másképp hatnak, szóval végül úgyis csak a saját tapaztalatod számít majd. Én sem hallottam semmit erről a bogyóról előtte (vagyis 2 véleményt olvastam de mindkettő negatív volt) de szedtem rendesen és úgy néz ki, hogy bevállt nekem. Remélem neked is jó lesz és nem kell mellékhatásokkal küszködnöd!

Sok sikert!

2010. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mást keresnék, 7-8 kg feljött, amit azóta sem tudok leadni.:-(
2010. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én egy hónapja szedem és nem híztam tőle egy kicsit sem.
2010. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sziasztok! 16napja szedem eddig nem híztam:D remélem ezután sem fogok:D
2010. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy 3 hónapja szedem, és nem híztam szerintem, vagyis a mérleg szerint biztos nem.
2010. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!