Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta mennyire hat ki a menzesz pontosságára?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban bevettem egyet, aztán 1 hét múlva megjött. Most kéne megjönnie a napokban, viszont semmi megelőző görcs, vagy rá utaló jel, de két napja fáj a hátam és a fejem, ami (neten olvastam) terhességre utaló jel lehet. Mit tegyek? Valaki hasonló helyzetben?
2014. jún. 27. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Csinálj terhességi tesztet..

Végig is hallgattad amit a nődoki mondott róla?

2014. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudod hány gyerek lenne a világon ha csak a fejfájások felében lenne terhes egy nő?


Megint nehéz lett volna megérteni amit mondd az orvos, elolvasni a leírást?


És az ilyeneket dugjuk halál nyugodtan gumi nélkül, mert úgy milyen jó...

2014. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: szerintem a kérdező elolvasta a leírást 16%-ben nem hatásos a tabletta tehát jogosan aggódik, de ha megjött a menstruációd szerintem nem kellene, de nem értem miért nem csináltál még terhességi tesztet? és igen, ez egy lórugásnyi hormon van olyan, akinek fél évre is felborítja a ciklusát. mikor kéne megjönnie?
2014. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fejfájás=frontok is lehetnek :)
2014. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Végig, és annyit mondott, hogy 1-2 nap késés benne lehet.

#2-es válaszoló, már ne is haragudj, de azt hittem, az oldal azért van, hogy ha valaki kérdez, válaszolok neki, segitek ha tudok, és nem azért, hogy elkezdjem szapulni. Mellesleg, honnan is veszed azt hogy egy felelőtlenül és védekezés nélkül viháncoló liba vagyok? X-en felüli, kapcsolatot élő, védekező nővel szerinted nem esik meg ilyen, és szimplán nem akar még gyereket?


A többieknek köszönöm, és csinálni fogok egy tesztet.

2014. jún. 27. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
undorítóak az olyan válaszolók, mint a #2-es, velem is baleset történt...tudom min mész keresztül...:( kitartást!:)
2014. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikorra várod?
2014. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából 27-28.-án kellett volna, de kis késéssel ma már megjött..
2014. jún. 29. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:
A ciklusod hányadik napján vetted be a tabit amúgy?:)
2014. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!