Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt óvszer, esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt óvszer, esemény utáni tabletta, rendszertelen menzesz? Járt már valaki így vagy hasonlóan?

Figyelt kérdés
Június 14-én együtt voltam a barátommal,sajnos kiszakadt az óvszer.Másnap vettem esemény utáni tablettát.Júliusban kimaradt a menzeszem.Aug.21-én megjött,előtte görcsöltem mint általában.Aztán elmentem orvoshoz gondoltam iratok fogamzásgátló gyógyszert és meg vizsgáltatom magam.Hasi uh-ot csinált,minden oké volt.Szept.-ben kimaradt megint.Okt.-elején csináltam tesztet,negatív lett!Ma este észrevettem hogy megjött,de nem görcsölök se semmi,fogalmam sincs mi lehet,ennyire bekavart az esemény utáni?Kérem azokat akik negatív vagy hülye megjegyzéseket írnának azok inkább kíméljenek meg saját maguktól.

#esemény utáni tabletta #menzesz rendszertelensége
2013. okt. 29. 22:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi kimaradt hogy a baleset és az esemény utáni tabletta bevétele után megjött jún.22-én.
2013. okt. 29. 22:10
 2/3 anonim ***** válasza:

"ennyire bekavart az esemény utáni?"


Igen. Annyi hormon van benne, ami egy lónak is elég lenne. Hónapokra felboríthatja a természetes ciklusodat.


Ha jót akarsz magadnak, NEM íratsz fogamzásgátlót addig, amíg nem rendeződik biztosan, mert ezzel a későbbi meddőség esélyét növeled.

2013. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,elmegyek nőgyógyászhoz,ő talán majd tud adni valamilyen gyógyszert,ami rendbe hozza a ciklusomat.
2013. okt. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!