Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » November 21. -én vettem be 72...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

November 21. -én vettem be 72 órásat és 28. -án meg is jött a menzedzem, DE!?

Figyelt kérdés

November 21.-én szükséges volt egy 72 órás tabletta (kilyukadt a gumi,de nem ment el bennem,azonnal észleltük,a tablettát 4 órával ezután bevettem). Rá egy héttel, ahogy kellett, 28.-án meg is jött a menzeszem. Viszont december közepe fele 1 hétig néha rámjött egy kis hányinger (tényleg nem nagy) és egy kis szédülés. Tegnap kellett volna megjönnie,és már érzem a menzesz tűneteit (kis görcs,derékfájás,mellfájás,érzékenység), mégsem jött még meg. Lehetséges, hogy nem hatott a tabletta és terhes lennék, vagy az a menzesz, ami 28.-án megjött, bizonyítja, hogy nem vagyok az?!


Előre is köszi a válaszokat!



2013. dec. 27. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ha november végén megjött, és most - decemberben - már érzed a tüneteit akkor miről beszélünk? Egy nő megérzi azt ha terhes, hidd el. Volt olyan hogy barátnőmnek 7 hét telt el a 2 menstruáció között és egy pillanatig sem aggódott (én azért egy kicsit jobban).
2013. dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

arra esetleg nem gondoltál hogy a 72 órás tabletták teljesen felborítják az ember szervezetét?

elég nagy adag hormont vittél be a szervezetedbe,így simán késhet tőle

2013. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!