Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9 napra az aktus utas melleim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 napra az aktus utas melleim fajnak es mind olyan erzesem van mindha meg kellene jojjon. De csak holnap kell beteg legyek. Ez csak a menstuacio miatt van? Vagy lehet terhessegi tunet is? 9 nap utan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 08:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szomoruan latom, hogy egyes orszagok Magyarorszagtol mennyire le vannak maradva. Hat ez borzaszto.
2010. jan. 5. 10:08
 12/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, ha megis lany gyermekem lessz akkor megfogadom a tanacsod
2010. jan. 5. 10:09
 13/23 anonim ***** válasza:

Jah, ha nem itt élsz akkor meg van bocsájtva...

Különben meg nem cikizni akarlak, csak megvilágosítani...

És Magyarországon is vannak elmaradottabb vidékek, és emberek...

Én sem vagyok überokos, de azért alapvető információim vannak...

2010. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
a kérdés itt inkább az, h védekeztetek-e? ha nem, akkor miért csodálkozol?
2010. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Vedekeztunk, de utanna hozzam ert ovszer nelkul, de epp h hozzam ert mert utanna elloktem magamtol, ezt ki sem irtam,mert egyesek tul sokat kepzelnek magikrol, azt hiszik h ok mindent tudnak vagy nem, es ebbe is bele kottek volna,meg jott volna a kioktato valasz
2010. jan. 5. 12:29
 16/23 A kérdező kommentje:
Fasz mar ki van velik.
2010. jan. 5. 12:30
 17/23 A kérdező kommentje:
Kerdezni se lehet,mert teszik az esziket h ok milyen okosak.
2010. jan. 5. 12:31
 18/23 anonim ***** válasza:

hat nézd.. nem akarlak leugatni, már igy is ideges vagy, de felelőtlenség volt. előváladéktól is lehetsz terhes. de terhesség jelei nem mutatkoznak 9 nap mulva. de ha meg is jön, ha elmulik, menj el nőgyógyászhoz. és ha ilyen óvszer nélküli játékokat akartok játszani, akkor inkább szedj tabit. ha gondolod, kérdezd meg itt.


www.orvostudakozo.hu

2010. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
varj csak, meg annyi, h elélvezett, levette az óvszert, és odaért? mármint a hüvelyedhez? mert akkor az nem csak előváladék, hanem " rendes " ondó. akkor megvan rá az esély. :S
2010. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
es epp az hogy mar 5 napja h faj a mellem es ugy erzem h meg kell jojjon, most nem ertem h minek a tunete?menstruacioe vagy a terhessege, es 9 nap utan mar erzodne ezek a tunetek ha terhessegrol van szo?
2010. jan. 5. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!