Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9 napra az aktus utas melleim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 napra az aktus utas melleim fajnak es mind olyan erzesem van mindha meg kellene jojjon. De csak holnap kell beteg legyek. Ez csak a menstuacio miatt van? Vagy lehet terhessegi tunet is? 9 nap utan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

A menstruáció nem "betegség"!

És igen, lehet amiatt, hogy meg fog jönni.

2010. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
*csak holnap kell megjojjon a menstruaciom.
2010. jan. 5. 09:10
 3/23 anonim ***** válasza:
35%

Természetes folyamat!!!

A menstruációs ciklus megkezdése előtt az emlők megduzzadhatnak, feszesebbé érzékenyebbé válhatnak...

A menstruáció nem betegség!!! A szervezet kilöki magából a nem megtermékenyített petesejtet, mert lejárt a szavatossága, és ha bent maradna, akkor a már terméketlen petesejt szövetbomlása okozna a nőknél VALÓDI betegséget!!!

Mi az ISTEN bánatos f@száért kell szexelni, ha ennyire sötét vagy, hogy még azt sem tudod, hogy miért menstruálsz és mik a menstruáció előtti tünetek!!!

B@zdmeg öcsém a 21. században amikor már általános iskolában oktatják a szexualitást, hogy lehetnek ilyen debil retardált emberek, a szülők miért nem foglalkoznak a gyerekkel, miért nem magyarázzák meg, hogy mi miért történik?! JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSSSSS

SEGÍTS!!!!

2010. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Te elmebeteg.Nem tudsz normalis valaszt adni? Ez az oldal annak van h aki nem tud valamit az megkerdezze?En ezt tettem. Ilyen idegbajosok valaszara nem vagyok kivancsi!!!!!!!!!!!!!

Ez az oldal annak van h aki nem tud valamit megkerdezze, es mas valastz adjon. Nem pedig minosithetetlen valaszt adjon.

TUdom h a menstruacio nem betegseg. De en ahol lakom mindenki ugy mondja h "beteg lettem"szal megjott a menstuaciom.

2010. jan. 5. 09:39
 5/23 A kérdező kommentje:
Amik nekem most a tunetek lehetnek a terhesseg tunetei is, Mellfajas es menstuacio erzes. es jol tudom h lehet a menstruacio is, csak az a gond h nemekem soha nem sozktak jelentkezni a menstruacio tunetei,amielott meg kell jojjon, es igen, van esely h terhes vagyok. azt nem tudom h 9 nap utan a tuneteket elehet-e erezni. azert leptem fel erre az oldalra ha nem tudok valamit megkerdezzem, hisz annak van.
2010. jan. 5. 09:42
 6/23 anonim ***** válasza:

De legalább kérdez! Legalábbis eddig kérdezett, mert ha így szólsz hozzá lehet ezután már nem fog... (Csendben jelzem bennem is hasonló dolgokat váltottál ki)


Szóval azért minden lényegeset elmondott az előttem szóló. Én csak annyit akarok mondani hogy erősen nézz utána a fogamzásgátlás módszereinek - és menj el nődokihoz.

2010. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
es mar 5 napja h elkezdottek ezek a tunetek. es ilyen koran nekem soha
2010. jan. 5. 09:46
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Elég puruttya helyen nevelkedhetsz...

Ha meg ennyire félsz, hogy terhes lettél, akkor az aktus utáni 14. napon vegyél magadnak terhestesztet, és ha pozitív eredményt mutat, akkor menj el nőgyógyászhoz!!!

Vele meg tudod beszélni a továbbiakat!

Gondolom ezt sem magyarázta el senki, mint ahogyan azt sem, hogy hogyan védekezzetek!!!

És normális választ adtam... Csak idegesít, hogy mennyire sötétnek nevelnek embereket...

Ha esetleg mégis gyereket vársz és úgy döntenél, hogy megtartod, esetleg lány gyermeket hozol a világra, akkor tanítsd Őt kellőképpen, és véletlenül se használj "betegség" jelzőt a menstruációra!!!

Amúgy elég idegesítő, hogy a mai világban bárki is "betegség"-nek hívja a menstruációt, elég maradi gondolkodásúnak tartom őket, ezért lehetőség szerint, ne használd ezt a jelzőt a menstruációra!

p.s.: Tanulj meg helyesen írni!!! Nem kell a rizsa, hogy gyorsan sietve írtál!!! Aki nem tud helyesen szépen írni, az vállalja be, és törekedjen arra, hogy megtanuljon írni-olvasni legalább egy normális elfogadható szinten, hogy ne nézzék butának és tajparasztnak!!!

2010. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem Magyarorszagon elek, ahol csakis inteligens emberek elnek. Akik mindent tudnak,mert a suliukba nekik mindent 100%megtanitottak.es akiknek az IQszintik nagyon magas.
2010. jan. 5. 10:06
 10/23 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy várj még két napot, hátha megjön, és akkor picit megnyugodhatsz...
2010. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!