Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb 4 napja nem jön meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 4 napja nem jön meg a bajom. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Ja, kb 10 napja feküdtem le a barátommal, gumi nélkül,De nem élvezett belém.Csináltam tesztet is, negatív lett.
2010. jan. 4. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

gumi nélkül? tabi se volt?

igen lehetsz terhes. a tesztnél legalább 2 hetet kell várni.

grat.

2010. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hat, latod, ez lehet az egyetlen megoldás, h nem védekeztetek. amugy a teszt nem mutat biztosat, csak 2 het utan. miért nem vettél be 72 órásat, ha már volt annyi eszed, h ne védekezz??
2010. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zsuchan válasza:

Az h nem élvezet beld nem jelent semmit , ondó akor is kerülhet beléd..úgyhogy kezdhetsz imátkozni bár 1 hét csúszás még elvileg belefér.

De máskor az eszed járjon és ne a bugyid után kapkodj

2010. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, terhes lettél...

Tesztet hiába csináltál még, mert az aktus után 2-3 héttel ad normális eredményt.


Hány éves vagy?

2010. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
na, végre normális emberek, akik tudják, h előváladéktól is teherbe lehet esni. az előző kommentelőkre értettem.
2010. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyre több ember tudja.

Kivétel a 20 alatti korosztály kb fele..

Jó, hogy én nem közéjük tartozom.


15/L

2010. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tom, itt sokan mondják, h " áá, egy kis előváladéktól, pár spermiumtól nem lehet teherbeesni ". hat, én mindnek elárulom, h EGYETLEN EGY spermium elég a terhességhez. de akkor meg azzal jönnek, h az az egy miért pont az előváladékban lenne?? én ezt már 15 évesen tudtam.
2010. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
semmire nem mentél a teszttel, lehetsz terhes, 14 nappal az aktus után van értelme tesztelni.
2010. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Am 18 leszek, de nem lettem terhes..este megjött..de köszi mindenkinek a kedvességet:)!
2010. jan. 4. 23:46
 10/10 anonim ***** válasza:
maskor ne csinalj ilyet. és menj el orvoshoz, mert az még nem tuti, ha megjött.. :S
2010. jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!