Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én 4 napja szedte be az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 4 napja szedte be az első levelet a Stodettéből! Most 7 nap pihi! De viszont ahogy abba rá 2 napra megjött a bajom pedig csak 26. -án kellett volna megjöjjön! Szerintetek ez nem baj?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nemkellett volna kiszámolnod h mikor jön meg.

ha foggátlót szedsz, akkor új ciklus következik, amit nem hasonlíthatsz össze a régivel, amikor még nemszedtél gyógyszert.

a 7 napos szünetben neked a 2. napon jött meg, akkor ez valószínűleg így lesz, amíg szeded a tablettát.


ennek a vérzésnek már semmi köze a régi menzeszedhez

2009. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól értem: 4. napja szedted be a 21. szemet? És most megjött? Hát jól tette hogy megjött. A gyógyszerszünet 3. 4. vagy 5. napján kellene elvileg megjönnie ha valaki gyógyszert szed. Miért 26án kellett volna megjönnie??? Nem értelek.

L/22

2009. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha már fogamzásgátlót tudsz szedni, akkor olvasi is tudhatnál, betegtájékoztatót mondjuk...
2009. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!