Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, baj lesz abból, ha csak óvszert használunk szeretkezésnél párommal? (főleg nőknek szól a kérdés)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és ez lesz az első szexuális kapcsolatom, (abba most ne menjünk bele miért csak most, mert tök mindegy) és nem akarok fogamzásgátlót szedni. Főleg mert ahhoz dokihoz kéne mennem és én addig nem akarok, amíg nem kapok (istenments) valami betegséget. Meg egyszerűen nem szeretnék tablettát szedni. Ha "csak" óvszert használunk abból baj lehet? És mire számítsak, elképzelhető, hogy élvezni fogom az elsőt, vagy erre csekély az esély?
2014. jún. 24. 07:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Főleg mert ahhoz dokihoz kéne mennem és én addig nem akarok, amíg nem kapok (istenments) valami betegséget.


Gratulálok, nehogy elmenj és megvizsgáljon majd 20 évesen!

Csak szólok, nem fáj, kellemetlen lehet egy kicsit, de évente kibírod! Érett felfogás! De lényeg, hogy szexhez van eszed

2014. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nuvaring a megoldás! és tessék elmenni orvoshoz! anyukád hol nevelkedett, hogy még nem vitt el?! a prérin?
2014. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Amíg nem élek nemi életet nem értem miért kéne orvoshoz mennem, ha semmi bajom nincs. A háziorvosomhoz sem megyek le tök egészségesen. Az aktus meg még nem történt meg, de köszönöm a sok "jó lelkűnek", most már inkább nem is akarok. A másik, hogy nem kioktatást kértem, sajnálom, hogy ezen az oldalon ilyen sok a rosszindulatú ember, de nem bánom, többet nem kommentálok ide, nem megyek bele felesleges kötekedésekbe, tök mind1 úgyis...
2014. jún. 24. 11:05
 14/18 anonim ***** válasza:

ja nincsen semmi bajom, mégis csinál a doki rákszűrést, megnézi minden rendben van e

a háziorvosos példa h.lyeség, ott sem árt évente egy kivizsgálás (vérvétel, vizelet stb)

2014. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
5-ösnek meg köszönöm, neki is ilyen jókat viszont...azt azért csak észrevenném, amire céloztál. Ja és nem vagyok már gyerek, lassan 20 vagyok, ne beszéljetek nekem arról, hogy anyukám hogy nevelt, etc...
2014. jún. 24. 11:07
 16/18 anonim ***** válasza:
Pedig gyerekes amit csinalsz. Iskolaban is tanitjak, hogy miert kell elmenni..
2014. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrés édesem? Oda is évente kellene menni, mint emlőszűrésre is. Nagyon buta vagy... Húha, és most már nem akarsz, most mit csináljak, sírjak :'( ? Legalább nem adod tovább az okos génjeidet.
2014. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Esetleg hüvely tabletta vagy kúp? Ha felkeltette az érdeklődésed írj privit!
2014. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!