Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, baj lesz abból, ha csak óvszert használunk szeretkezésnél párommal? (főleg nőknek szól a kérdés)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és ez lesz az első szexuális kapcsolatom, (abba most ne menjünk bele miért csak most, mert tök mindegy) és nem akarok fogamzásgátlót szedni. Főleg mert ahhoz dokihoz kéne mennem és én addig nem akarok, amíg nem kapok (istenments) valami betegséget. Meg egyszerűen nem szeretnék tablettát szedni. Ha "csak" óvszert használunk abból baj lehet? És mire számítsak, elképzelhető, hogy élvezni fogom az elsőt, vagy erre csekély az esély?
2014. jún. 24. 07:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Szia. A legbiztosabb módszer az óvszer a védekezésre. A tabletta mellett már jópáran teherbe estek. Ha az óvszer esetleg kilyukad, még mindig bevehetsz egy esemény utáni tablettát. És a betegségektől is megvéd.
2014. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Igazából az óvszer bármikor kiszakadhat, míg ha a tabit normálisan szeded akkor nem lehetsz terhes. De ha csak óvszerrel védekeztek, az is teljesen jó. De ne azért ne szedj tabit mert nincs kedved dokihoz menni, mert igazából évente kellene menni rákszűrésre.
2014. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor megnyugodtam. :)
2014. jún. 24. 07:28
 4/18 A kérdező kommentje:
2. köszi neked is! Igen, tudom, hogy évente járni kéne, de valahogy az ember lánya annyira fél elmenni..
2014. jún. 24. 07:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En most szultem igy nalunk is aktualis volt a vedekeze abtema. Mi az ovszer mellett dontottunk de most az orvosom velemenyet kerem pesszarium ugyben. Gyogyszert nem szeretnek mert trombozisra hajlamos vagyok.
2014. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

2es vagyok.

Én is féltem tőle, de mivel volt már hogy az óvszer kilyukadt így inkább tabi mellett döntöttem. Így muszáj voltam elmenni dokihoz, annyira azért nem volt vészes mint én gondoltam.

2014. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 zoliba' ***** válasza:
28%

mi az,hogy nem mersz orvoshoz menni, ill mi az,h még 19 évesen nem voltál. lehet hogy daganatos vagy,csak nem tudsz róla. keféléhez meg már van eszed..

szép napot.

2014. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Amíg az orvoshoz sem vagy hajlandó elmenni addig hanyagold a szexet...

Egyébként akár óvszer, akár tabletta a két legjobb módszer. Csak normálisan kell használni mindkettőt és nagyon nagyon kicsi az esélye a terhességnek.

2014. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek az utolsóval. Gyerekes vagy, hogy nem akarsz orvoshoz menni. Muszáj. Évente legalább. Amúgy meg az első tök hülyeséget írt, ennyi erővel a gumi mellett is estek teherbe sokan... Ameddig nem vagy érett ahhoz, hogy orvoshoz menj, a szexre sem vagy az.
2014. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
A másik meg, hogy engem senki nem kérdezett meg arról, hogy akarok-e menni, anyám megfogott, és elvitt. És tabival szerintem fényévekkel jobb. Allergiás is vagyok a latexre, és mindig paráztam, hogy kiszakad. A gumitól még állandóan ki is száradtam...
2014. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!