Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Merjek fogamzásgátlót szedni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek fogamzásgátlót szedni, ha mindig is súlyproblémáim voltak/vannak?

Figyelt kérdés
Annyi történetet hallok, látok erről, hogy normális testalkatú, sportolni is eljáró lányok is híznak tőle 5-15 kilókat, amit alig tudnak leadni utánna, vagy egyáltalán nem is tudnak. Én meg kisgyerek korom óta túlsúlyos vagyok, igazán hízékony alkat, félek hogy én mégdurvábban meghíznék. Van ebben igazság? Felejtsem el az ötletet, és maradjak az óvszernél? Az nem megoldás hogy kezdjem el szedni, és diétázzak meg sportoljak mellette őrült módjára. Ha 22 évig nem sikerült egészségesen élni, akkor most sem fogok tudni megváltozni egyik hétről a másikra sajnos. :/ Szóval szerintetek? Vannak már olyan tabletták amiktől biztos nincs hízás? Vagy ez az egyéntől függ hogy hogyan reagál rá?
2014. jún. 22. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyéntől is függ, és már vannak kisebb hormontartalmúak is. De ott már régen gondok vannak, hogy ha 22 éves vagy, akkor már nem is nagyon akarsz változtatni. Most kezdődik az életed, ne szívasd már meg magad. Étkezz csak egy kicsit normálisabban, és sportolj csak egy kicsit többet. Nem nehéz dolog ez. Persze csak olyanoktól hallom hogy úgysem megy, akik meg sem próbálták. Nem könnyű, de ez már csak ilyen.
2014. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásszal nézesd meg magad, ők mindig a számodra legmegfelelőbbet írják fel. Egyébként embere válogatja. Nekem barátnőm speciel 15 kilót fogyott tőle.... Tesóm hízott én pedig ugyan olyan maradtam... Sok mindentől függ.
2014. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyéntől.


Én tudtam mellette fogyni, előtte-közben-elején más miatt híztam el, stressztől ettem többet érettségi miatt.

Aztán tartottam si a súlyom, pedig hízékony vagyok, és sose voltam nádszál.


Most más fajtát szedek, ettől se hízok konkrétan, csak egy kúra miatti zablástól.


mág meg hízik. Akkor fogod megtudni, ha kipróbálod.

2014. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, és nem lehet előre megjósolni, hogy rád melyik tabletta hogy hat.

Ha akarod kipróbálod, ha nagyobb a félelmed, akkor nem, ennyi.

2014. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne szedj gyógyszert, de nem csak a súlygyarapodás miatt hanem a gyógyszernek rengeteg mellékhatás a van... én 7 évig szedtem és most abbahagytam fél éve és PCO-s lettem a gyógyszernek is köszönhetően. Persze lehet te nem vagy rá hajlamos nem tudni de én nagyon bánom, hogy anno elkezdtem szedni és még csak 24 vagyok...
2014. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!