Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha hat órával később vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hat órával később vettem be a fogamzásgátlot attol még védett vagyok ugye?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 05:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Használati utasítás?
2014. jún. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2014. jún. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mibe kerül elolvasni azt a hülye papírt, amit a gyógyszeres dobozban adnak a bogyó mellé?
2014. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem is értem minek van itt témmának a fogamzásgátlás ha még kérdezni se lehet róla.. köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!
2014. jún. 19. 08:13
 5/8 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy 12 órán belül vedd be, szóval a 6 óra még simán belefér.
2014. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én voltam úgy hogy kihagytam 1 napot köv nap bevettem reggel igaz egész nap olyan kábult voltam,de este meg bevettem a az napit. és nem volt semmi gond :)

Ha valaki babát akarna ahoz 1 évig nem lenne szabad szedni fogamzásgátlót!!! mert ha fogamzásgátlóval valaki teherbe esik tuti beteg baba lesz. vagy betegsége lesz az élete folyamán..nálunk nagyobb orvostudomány van Németben és profibbak! és ők mondták ha teherbe is esik akár ki a fogamzásgátlóval akkor vetélést kell csinálni. szóval nyugi ;)

2014. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. jún. 19. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:

"nem is értem minek van itt témmának a fogamzásgátlás ha még kérdezni se lehet róla.. köszönöm a válaszokat, sokat segítettek!"


Biztos nem az olyan kérdéseknek, ami egyrészt rajta van a gyógyszer tájékoztatóján, amit, ha szeded a gyógyszert, szinte biztos, hogy nálad van. Ha nem, akkor gugli a barátod.

Mivel nem pötyögted be ide a fogamzásgátló nevét, ezért nem fogunk tudni teljesen pontos választ adni, mivel nem minden bogyó egyforma.

2014. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!