Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek most hülyének, de tanácstalan vagyok.

Kb 1 hónapja mindig hányingerrel kelek, ezért parázok,de nem hisze hogy terhes lennék, a párommal mindig védekeztünk, gumival, elejétől fogva, nem szakadt ki, lese csúszott, és ezalatt a hónap alatt 2x meg is jött mindig ahogy szokott, és az ovulációm is rendben volt, de tudom hogy ezek se maradnak el mindig 100%-an ha az ember terhes, szóval mennyi lehet az esélye? Kérlek nézzétek el nagyon parás tipus vagyok és ez a folytonos hányingertől nagyon félek, de a páromat nem akarom beparáztatni indokolatlanul, válaszokat köszönöm!


2014. jún. 22. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhessegi teszt...1 honaposan mar kimutatja
2014. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves kérdező, mint bizonyára te is tudod, nem létezik 100%-os védekezési módszer. Ha lefekszel valakivel, számolnod kell avval, hogy könnyen teherbe eshetsz.


Nincs tehát okod "parázni", hiszen te elfogadtad a felelősségvállalást akkor, amikor intim kapcsolatot létesítettél.

2014. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen elfogadtam ezt a veszélyt...de nem ez volt a kérdés

az óvszer hogy ha nem szakad ki, nem csúszik le, és az elejétől használtuk akkor csak nem "ereszt" vagy "szivárogtatja át" nem?

2014. jún. 22. 14:34
 4/6 anonim válasza:

Ha elfogadtad a veszélyt, akkor nincs kérdés. Meg kell bizonyosodni arról, hogy terhes vagy-e vagy sem. Ha igen, vállalnod kell a felelősséget. Elég szomorú, hogy ilyen módon születnek gyermekek. Két ember szexuális kapcsolatot létesít, de arra nem gondolnak, mi történik akkor, hirtelen terhessé válik a nő. Az ilyen gyermekek felelőtlen szülők köré születnek, ami kihatással lesz a személyiségükre, majd eltanulja ezt a mintát, aztán a gyermek sem lesz jobb, mint a szülő, ha az nem embereli meg magát a gyermek érkezése előtt.


Vajon mikor tanulják már meg az emberek, hogy a szexualitásnak a házasságon belül van a helye.

2014. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a te véleményed, és gyanus hogy kevés olyan ember van aki egyet is értene veled...

Sajnos akkor is előfordulnak "balesetek" mikor az ember nem akarja, és meg van beszélve előre mivan ha becsúszik egy baba, az a te dolgod ha várni akarsz esküvőig és esküszöm valamelyest még tisztelem is ezt a hozzá állásodat, de ne várd el másoktól is ugyanezt

szóval esetleg olyan választ kapok amiért feltettem ezt a kérdést?

2014. jún. 22. 14:45
 6/6 anonim válasza:

Tisztelt Kérdező!


A 2. válaszoló vagyok.


Természetes, hogy kevés ember ért velem egyet, már csak azért is, mert a mai fogyasztói társadalom nem arra van berendezkedve, olyan a szó szoros értelmében vett "éltmóddal" kapcsolatos tanácsokat adjon, hanem arra, hogy szakemberek neve mellett eladja az adott újságot, vagy cikket, aminek nem az a célja, hogy az embereket rászoktassa a normális gondolkodásra, hanem az, hogy túladjanak az árun. Dr. Csernus Imre ezt nagyon jól kibontotta "A nő" című könyében, ugyancsak azt is, hogy a felelőtlen szülők hogy eltorzítják a gyermek lelkivilágát, és alakítják át ugyanarra a mintára, mint amilyen az övéké. Az, hogy "sajnos előfordulhatnak balesetek" ugyancsak a leendő szülők önző, énközpontú gondolatvilágát világítja meg, mégpedig azért, mert akiknél előfordulnak ilyen "balesetek" azok abszolút nem állnak készen a szülői szerepre, hiszen nincs kialakítva a kellő anyagi és lelki háttér, ráadásul akik így gondolkodnak, maguk sem nőttek még fel. Íme tehát a leendő "szülők," akik ezt a gondokodásmódot továbbadják a következő generációnak, akik aztán az azt következő nemzedéknek is továbbadják, és tovább folytatódik ez az ördödi kör.


Megértem, hogy nem tetszik a válaszom, és természetesen nem is kell vele azonosulni. Majd jönnek olyanok, akik számodra kedves válaszokat adnak ;-)


Üdv.

2014. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!