Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Párommal mindig óvszerrel védekezünk, mindig megnézzük, és még sose szakadt ki. A menzeszem meg is jött időben. A következő hónapban egyszer sem szeretkeztünk, azonban már késik a menzeszem 1 napja, pedig sose fordult még elő. Nagyon félek hogy mi lehet a baj, nagyon hipochonder vagyok sajnos, pszichológushoz is jártam emiatt régebben. Utoljára május 5-e előtt voltunk együtt valamikor, a teszt már biztosat mutatna, ha terhes lennék? tudom hülye kérdésnek hangzik, de iszonyúan félek, egy gyerek most épp tönkretenné az életem kb. L22 (aki arról akar írni kioktatást hogy párommal miért olyan rég voltunk együtt, akkor az kérem ne írjon)
2014. jún. 3. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhinném. Nekem volt hogy heteket késett, pedig mindig pontosan megjött és nem lett semmi!
2014. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A teszt kimutatná már igen. A gumi jó védelem főleg ha ennyire figyeltek a dologra. Szóval relax. Nem gondoltál még a fogamzásgátló szedésére?

24/F

2014. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy ritkán találkoznak/szeretkeznek, és akkor minek egész hónapban hormont tömni magába...?


De mindegy, a kérdés nem ez.


Egy napos késés semmi. Időjárásváltozás, front, enyhe betegség, stressz, bármi okozhat ilyesmit. Most, hogy rástresszeltél, jó eséllyel még napokat fog csúszni. A teszt mindenképp kimutatná, ha aggódsz, vegyél egyet!

2014. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jún. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!