Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak legszebb pillanata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak legszebb pillanata sex alatt/közben. Nektek milyen? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Pasik!Mit éreztek pontosan mikor elélveztek,mint lelkileg mint testileg?

Pontosan arra lennék kiváncsi,hogy nállatok is olyan mint nállunk,hogy néha remegtek az izgalomtol,elönt a melegség?Vagy mit éreztek?

Köszi előre is a válaszokat! egy 21/L


2010. jan. 3. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát.Én ugyan lány vagyok,de szex után összebújtunk és egyből bealudtunk mind2en:D A volt barátom nem szerette ha simogattam őt idegesítette úgy ahogy engem is.
2010. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én konkrétan arra gondolok, hogy "na hálistennek ez is letudva". (F)
2010. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretek aludni szex után, mert nálunk ez eléggé kimerítő általában,és gyakran este történik, mert akkor van idő. De barátom is odabújik hozzám, cirógat, neki is kell egy kicsi levezetés,saját bevallása szerint.
2010. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!