Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak legszebb pillanata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak legszebb pillanata sex alatt/közben. Nektek milyen? Tovább lent!

Figyelt kérdés

Pasik!Mit éreztek pontosan mikor elélveztek,mint lelkileg mint testileg?

Pontosan arra lennék kiváncsi,hogy nállatok is olyan mint nállunk,hogy néha remegtek az izgalomtol,elönt a melegség?Vagy mit éreztek?

Köszi előre is a válaszokat! egy 21/L


2010. jan. 3. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy utána rögtön elalszom.
2010. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Jaja,utána én is aludnék leginkább...
2010. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Tudod amikor az a fehéres izé totál beteríti a képedet, na akkor élvezünk.

Minálunk nincs játszott orgazmus és egyéb női marhaságok, ha köp a kobra, akkor van, bocsi, mi ilyen egyszerűen működünk és ezzel tökéletesen elégedettek is vagyunk.

2010. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, olyan - de ezt nehéz megmondani, mert meglepően kevesen ismerik mindkét fajta érzést.

Tulajdonképpen ezek a fejben dőlnek el, és férfiban, nőben hasonló érzések (de nem egyformák).

2010. jan. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
amikor elkezd mekegni!!! =)
2010. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
nem tudom,nővel még nem éltem át.21f
2010. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az nem gáz!!!Adok egy tippet! Love.hu (társkereső.

Nekem bejött az oldal!

Hidd el aki megkap elsőnek (csaj) az odalesz érte!

(én örülnék neki,bár van barátom igy már nem lehetséges)

2010. jan. 6. 00:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Ahogy Woody Allen is mondta, "az orgazmus utáni petyhüdés, talán még jobb, mint maga az orgazmus" :)

Arról nem írnék litániát, hogy elélvezni milyen, valami olyasmi, mint amit írtál. De egy biztos, a lányok állítólag igénylik, hogy szex után simogassák őket, meg odabújjanak hozzájuk, hát a férfiak pont nem... Nekem mindegy, hogy mi van utána, csak mozogni ne kelljen... hagyjanak PETTYHÜDNI! :))

2010. jan. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem a férfiak is igénylik, hogy odabújjanak hozzájuk...én mikor eldőlök barátom mindig odabújik hozzám és elkezd simogatni és imádja, ha én is simogatom őt utána.
2010. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia,lehet,hogy én vagyok ilyen baromi maradi,de valahogy írtózok a társkereső oldalaktól
2010. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!