Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Dec. 26-án voltunk együtt a barátommal,gumival védekeztünk,de mielőtt felhúzta,olyat csináltunk,hogy gumi nélkül betette kb. 10-15 másodpercre,ez olyan 3-4 fordult elő.Igen,tisztában vagyok az előváladékkal,de kíváncsi vagyok mennyi az esélye..

Tegnap kellett volna megjönnie,lehet bemagyarázom magamnak,de tegnap elég érzékenyek voltak a melleim,nem feszülnek,csak oldalt kicsit fájtak,ha megnyomtam őket,ma már nem annyira.. a hasam néha-néha elkezd görcsölni,de még semmi,még nem jött meg.. más tünet nincs igazán,max annyi,hogy tegnap nagyon melegem volt,és írtak olyat is,hogy egyik tünet,a testhő megváltozása,de mikor megnéztem,36.9 volt,az gondolom normális.

Nos szerintetek?


2010. jan. 3. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerinted, mi a francot akartam az utolsó mondatommal közölni/ajánlani?

Nem buzdítok senkit semmire! Azt meg, hogy ki milyen okos, inkább ne feszegessük.

2010. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ja, bocs. csak mar felhuztam magam az első pár mondaton.. nektek amugy nem lenne gond egy baba?
2010. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Semmi probléma. Hát még egyenlőre lehet, hogy nem jönne a legjobbkor, de mára már nem is lenne olyan nagy gond.

Viszont mikor elkezdtünk járni, akkor sem használtunk óvszert. Nem csak azért csináltuk így, mert felelőtlenek vagyunk (azok is vagyunk egy kicsit), de lényegében azért döntöttünk így, mert ő nem szeretne fogamzásgátlót szedni, én meg nem szeretem a gumit... Aztán mégis rávettem magamat és egy évig használtam gumit. Most megint nem használunk semmit fél éve. De most rajta van a sor, megbeszéltük hogy most -akármennyire is nem szereti- fogamzásgátlót fog szedni egy ideig. Aztán meg már nem lesz gond, ha baba lesz belőle.

2010. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes. Nincs túl nagy esélye, de azért összejöhet.


Teszt?

2010. jan. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Namostmárcsak az a kérdés, hogy félsz-e a terhességtől, vagy alig várod?

Manapság -- ki tudja, miért -- azok a párok, akik alig várják már a babát, sehogyse bírnak teherbe esni.

2010. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha vki nem akar gyereket, akkor miért nem védekezik??
2010. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!