Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Dec. 26-án voltunk együtt a barátommal,gumival védekeztünk,de mielőtt felhúzta,olyat csináltunk,hogy gumi nélkül betette kb. 10-15 másodpercre,ez olyan 3-4 fordult elő.Igen,tisztában vagyok az előváladékkal,de kíváncsi vagyok mennyi az esélye..

Tegnap kellett volna megjönnie,lehet bemagyarázom magamnak,de tegnap elég érzékenyek voltak a melleim,nem feszülnek,csak oldalt kicsit fájtak,ha megnyomtam őket,ma már nem annyira.. a hasam néha-néha elkezd görcsölni,de még semmi,még nem jött meg.. más tünet nincs igazán,max annyi,hogy tegnap nagyon melegem volt,és írtak olyat is,hogy egyik tünet,a testhő megváltozása,de mikor megnéztem,36.9 volt,az gondolom normális.

Nos szerintetek?


2010. jan. 3. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elélvezett, amikor benned volt?
2010. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, az a tuti
2010. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem élvezett el.Csak azt nem tudom,volt-e előváladék.
2010. jan. 3. 21:53
 4/16 anonim ***** válasza:
nem szerintem hanem a tények szerint: azoknak a nőknek akik így védekeznek, 30%-uk egy éven belül teherbe esik. megérte?
2010. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem vagy tisztában az előváladékkal. Ha tisztában lennél vele, akkor nem engednéd h csak úgy berakja a pasid. Simán lehetsz terhes, remélem örülsz.
2010. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem oltalak le, de szerintem is vegyél egy tesztet, az lesz a biztos. Ne görcsölj annyira, mert akkor megjönni tuti nem fog. Egyáltalán nem biztos, hogy baj van.
2010. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem ettől nem lehetsz terhes, vagy ha igen akkor nagyon kicsi az esélye. Én sokszor védekeztem így, hogy a pasi csak akkor vette ki amikor elment és soha nem volt ebből semmi gond, csak a pasinak is kell tudni uralkodnia magán. Ha tényleg csak annyiról van szó amit írtál, szerintem ettől nem lehetsz terhes.
2010. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

aktus után minimum 14 napot várj, addig nem mutatja ki a terhességet

másik: 36.9 már magasnak számít szóval evvel a hővel simán lehetsz terhes

2010. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na most nem szeretnék Wikipédiáról, vagy könyvekből idézgetni ide, de mondjuk 21:53-as, te sem vagy tisztában az előváladékkal.

Ugyanis nem mindenkinél van előváladék, sőt sok esetben csak közvetlenül ejakuláció előtt jelentkezik!

Mivel az elsődleges célja, az ondó fájdalommentes kijutásának biztosítása, a húgycsövön keresztül. Tehát a hüvelyi behatolás síkosítása elsődlegesen a nő "feladata". Az előváladéknak csak másodlagosan van ilyen jellegű szerepe.

Másfelől ha éppen olyan napokon történt, amikor nem valószínű peteérés, az esély 2-3%.

Én 3 éve élek párkapcsolatban, barátnőmmel nem védekezünk, vagyis megszakításos módszerrel, ami ugye nem nevezhető annak. Tudjuk, hogy bármikor teherbe eshet, de ez a mi döntésünk. Egyenlőre még nem történt terhesség...Remélem még pár évig nem is fog.

Ennek ellenére, azt ajánlom mindenkinek, aki nem akar babát, az védekezzen!!!

2010. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó, te is aztán nagyon okos vagy.. az, h nektek eddig nem jött össze, nem kell másokat is a felelőtlenségre buzditani. meg ezt számolgatni, h kinek mennyi az előváladéka, meg stb. inkább normalisan kell védekezni. és mondjon, ki mit akar, ennyitől is teherbe lehet esni. 100 nőből 35 teherbe esik igy évente. szerinted megérte??
2010. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!