Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet "házilag" megakadáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beavis100 kérdése:

Hogy lehet "házilag" megakadájozni a terhességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves vagyok és a barátnőmmel szeretkeztem, használtunk gumit de ki szakadt, hogyan tudom meg akadájozni hogy ne legyen terhes úgy hogy a szülei nem tudják meg szóval házilag mit tudok tenni ez ellen?
2014. jún. 15. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Házi praktikákban ne nagyon bízz. Még mindig jobb, ha orvossal kiírattok esemény utánit. Maximum leszidnak a szüleid, de még mindig jobban jársz, mint hogy 16 évesen egy babát neveljél.
2014. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

kikell belőle szívni mint a kígyómérget..

vagy eseményutáni tabletta.

2014. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azonnal ki kell színi!
2014. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Utána rögtön forróvizes zuhany csökkenti az esélyt. De nem zárja ki. Teljesen sehogy. Csak 72 órás tablettával.

(Amúg "megakadályozni")

2014. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod, hogy a barátnőd szülei a füledet a kezedbe adják, akkor esemény utáni, még így is jobban jársz, mintha terhes lesz, mert azt tuti nem teszed zsebre amit akkor fogsz kapni :)
2014. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

hűhaa...

Nos nagyjából most már 20 éve élek rendszeres nemi életet, de szakadt gumim még nem volt.

Mi a fenét csináltok, hogy állandóan szakadt gumikból olvasok? Drifteltek odabent, vagy mi a fene?????


Semmit. Esemény utáni a legbiztosabb. Keressetek fel egy nődokit 72 órán belül, először telefonon érdeklődjétek meg, hogy kell a szülő is az esemény utáni felírásához. (vagy valakitől tudjátok meg, aki fixen tudja, mert én ezt nem tudom) akár kell, akár nem mindenképpen szerezzétek be, mert abortuszkor mindenképpen megtudják, ha eltitkolja féllidő után pedig már abortusz sincsen, és akkor már tuti anyuka kell.

Szóval reménykedjetek, hogy nem kell szülő hozzá, ha mégis akkor pedig ne habozzatok, mert k. szorít az idő. Ha baj lesz, akkor komoly zűrben vagytok.

2014. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Jo erosen hasba kell rugni sokszor. A szuleinek mondjatok h a ciganyok kiraboltak. Ha hozzteszitek h meg is eroszakoltak, duplan be vagytok biztositva. :)
2014. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
helyesírásról szóló tanórával/könyvvel. *megakadályozni.
2014. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7-es ugye csak viccelsz?

Ezt még olvasni is rossz volt!

És kérdező énis a 72-órás tablettára szavazok!

(amúgy énis kiváncsi lettem h,hogyan szakadt ki a gumi?)

2014. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
az sokat segítene, ha lenne agyad. Az pl egy hasznos szerv, javaslom a beszerzését.
2014. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!