Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet ilyen hülyeséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen hülyeséget mondani? Nem megszakítással védekezünk, ez azt jelenti hogy nem bízok a páromban?

Figyelt kérdés

Nemrég ezt olvastam az interneten; többen írták, hogy akik nem így védekeznek nem bíznak a párjukban és a párjuk szexuális teljesítménye is kétséges.


Mit gondoltok erről?


2014. jún. 14. 18:12
 1/3 anonim válasza:
100%

Ne, kell mindent komolyan venni, amit az ember az interneten olvas!

Az általad talált írás az egyik legjobb példa erre!

2014. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki megszakítással közösül, akkor azokat leszámítva, akiknél nem gond, ha jön a gyerek, azok mind hülyék!

Eleve olyan fogalom, hogy megszakításos védekezés nem létezik! Ugyanis a megszakítás csak egy közösülési mód és nem védekezés. A védekezéshez semmi köze.

És lehet hogy sokan évekig, hónapokig így vannak együtt és nem lesz gyerekük, de ez is olyan, hogy közel 30 évesen pl. még nem törtem el a lábamat, de az nem jelenti azt, hogy holnap sem fogom.:)

Ez nem a bizalomról szól, sokkal inkább arról, hogy sokan előbbre helyezik az élvezeteket (mert szerintük nem élvezetek gumit húzni-hahaha-ezen jót szoktam nevetni), mint a felelősségteljes együttlétet. De az ilyenek meg megérdemlik!

2014. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez úgy,ahogy van hülyeség.Az ember saját maga tudja,hogy kit szeret,kivel akar együtt lenni és hogyan védekeznek.Nem tudom,hol olvastad,de jó nagy hülyeség!
2014. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!