Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Lehet vmi baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Lehet vmi baj?

Figyelt kérdés
lefeküdtem a párommal ugyhogy meg van kádban csináltuk...
2010. jan. 2. 18:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni, még menzesz alatt is.
2010. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit, h megvan. van, aki ugy esett teherbe. maskor gondolkozz, de addig is vegyél be egy 72 oras tabit.
2010. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége... én azért azt javallom, hogy mindig menjetek biztosra.
2010. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is voltam így,megkérdeztem a nődokit,és azt mondta fölösleges azt az erős eseményutánit bevenni,nagyon ritkán esnek csak teherbe mensi alatt,szóval tuti én most ezért cseppet sem félnék,mert ez most véletlenül így alakult,legközelebb jobban ügyeltek,ennyi.(kell a frásznak az az erős hormon,egyszer vettem be,azt hittem beledöglök,úgy kiütött)
2010. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom az esemény utánit, ilyen esetben. Inkább a fertőzés miatt kell vigyázni, kádban menstruáció alatt szexelni eléggé veszélyes. Remélem semmi gond sem lesz :)
2010. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!