Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Lehet vmi baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Lehet vmi baj?

Figyelt kérdés
lefeküdtem a párommal ugyhogy meg van kádban csináltuk...
2010. jan. 2. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél? Védekezés nélkül szexeltél, akkor szerinted miért is nem lehetsz terhes? Azért mert megvan? Ajjajj, nagyon kis tudatlan vagy. Amúgy vízben, mensi alatt.,.. gratulálok, dupla esély egy komoly fertőzésre is.
2010. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem,nagyon kicsi a valószínűsége hogy mensi alatt teherbe ess,hatalmas pech kell hozzá,úgyhogy nyugi,nem lesz gyerek ne félj
2010. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen én is igy tudtam hogy nem mert sok dolog utal arra...csak kiszakadt a gumi:D:P
2010. jan. 2. 18:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond, legközelebb se védekezzetek megfelelően, minek is az és egy percig se aggódj... Miért szexel az, aki nincs tisztában azzal, hogy mensi alatt is ugyanúgy terhes lehetsz, mégha kisebb is az esélye? Nem mindegy, hogy 5 vagy 50 %? A végeredmény ugyanaz...
2010. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szia ucsó! most ez nekem szól a "lebaszás" vagy az elsö irónak? mert én ugy tom hogy nem lehett terhes az ember ha mensesel...irj ha fent vagy még mi védekezünk ez az elsö esett hogy gumi kilyukadt
2010. jan. 2. 18:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, neked szólt. Olyan nincs, hogy nem lehetsz terhes, kivéve, ha nem szexelsz. Max. kisebb az esély, de az esél megvan!
2010. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia! Bizonyos mértékig jól tudod, iszonyatosan nagyon ritka, ha valaki menstruáció alatt teherbe esik. Én sosem találkoztam ilyennel, amit pedig nem látok, abban nem hiszek, ettől függetlenül nem lehet kizárni a lehetőségét, de ne félj nem leszel terhes.

Akik szidták azoknak üzenem figyeljenek már oda egy kicsit...óvszerrel védekeztek, ami kiszakadt.

2010. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kiszakadt = nem védekeztek


Az egyik barátnőm mensi alatt esett teherbe... szóval létezik ilyen, mégha ritka is.

2010. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a biztatást a választ és hogy mellettem álltál ki
2010. jan. 2. 19:32
 10/15 A kérdező kommentje:
egy pl:28án megjött és 29én feküdtünk le egymással de minden ugyan olyan volt és olyan fájadalom mennyiség sok...
2010. jan. 2. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!