Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek vagy csak szimpla tulreagálás?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt lefeküdtünk a barátommal (aznap múlt el a menstruációm,szóval már csak barna folyásom volt nagyonnagyon pici) és az előváladéka lehet összetalálkozott a hüvelyemmel..utána viszont rendesen szexeltünk,mint ahogy szoktunk,használtunk óvszert,ami viszont nem szakadt ki se semmi..Viszont eléggé félek,hogy az előváladékában élő spermiumok voltak és mivan,ha megtermékenyített..Sajnos nincs elég időm már az esemény utáni tablettára,hiszen 2 napja történt..

Az mennyire játszik közre,hogy aznap feküdtünk le,mikor utolsó napom volt a menstruációból ?

Terhes lehetek szerintetek ?

Egy ilyen apró kis felelőtlenségből képes gyilkosul elrontani a napjaimat...Nem is tudom hogy miért nem cselekedtem már tegnap vagy még aznap..



2014. jún. 11. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon kicsi lenne az esélye amúgy is. Nem vagy terhes.
2014. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kávétejszín válasza:

Nem igazán van rá esély, hiszen akkor menstruáltál, nem volt peteérésed, ráadásul védekeztetek is. Azért legközelebb óvatosabban.:)

Ha mégsem jönne meg időben, én csinálnék a helyedben egy tesztet.

2014. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ha 5.én nem jön meg,vegyek tesztet?

Remélem igazatok van és tényleg nem vagyok az!

Legközelebb odafigyelünk..eddig semmi ilyesmi nem történt,most nemtudom ez hogy történhetett

2014. jún. 11. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:

14 nap múlva tesztelj és akkor megnyugodsz, nem kell megvárni a kövi vérzést, mert az majdnem 1 hónap :)

ha terhes lennél, akkor 14 nap után a teszt már kimutatja :)

sztem ez gyorsabb és egyszerűbb, egyértelműbb :)

2014. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ment a hasam és egész nap fáj a hasam,meg kissé hányingerem is van..ez csak azért van,mert az utóbbi napba nagyon stresszeltem ? vagy terhes vagyok ? a barátom szerint tuti nem vagyok terhes,de valahogy én nemtudok azonos választ adni..szerintetek ?
2014. jún. 12. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
ez nem valószínű, h terhességi tünet, az még ilyen korán nem jelentkezik :)
2014. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben,akkor lehet,hogy a sok aggódás miatt lettem rosszul..
2014. jún. 13. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
valószínű :)
2014. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!