Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel vagy nélküle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel vagy nélküle?

Figyelt kérdés
A barátommal régóta együtt vagyunk,szeretjük egymást és meg is bízunk egymásban, nekem ez lenne az első és ő nem akar óvszert használni mert h majd időben kiveszi..én minden képp szeretnék védekezni, mert bármi baj történhet, szerintetek hagyjam neki hogy nélküle? Illetve komolyan kitudják szedni időben? 17/L

2014. jún. 9. 14:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Mi az exemmel 1 évig csináltuk úgy, hogy kivette mindig és nem volt gond :)
2014. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ne hagyd, mert ki tudja kiveszi e időben. Inkább használjátok mint 17 évesen teherbe esni.
2014. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2%

Én pl kitudom húzni ha kell de hallottam olyanról akinek így lett gyereke.

De ha a barátod értelmes és tudja kontrolálni magát akkor kellő odafigyeléssel nem lehet baj ;)

2014. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy olyan buta vagy, hogy egyáltalán megfordul az a fejedben, hogy gumi nélkül hagyd.

Szerinted minek találták ki a védekezést? Pénzlehúzás miatt?

Nem, azért, mert a nő teherbe tud esni. (Plusz betegségek, de azokat hagyjuk)

Mond, hogy akarod elveszíteni, úgy, hogy:

1. Azon aggódsz, hogy mikor megy el benned és mehetsz 5000 Ft+-ért esemény utániért, ami szétcseszi a hormonháztartásod, vagy úgy, hogy:

2. Nem kell aggódnod, elengedheted magad.


A barátod meg egy rohadt nagy p**cs, hogy képes lenne kitenni téged annak, hogy teherbe ess.

Mert igen, van esély rá, hogy az előváladékban van spermium, amitől terhes lehetsz.

Ráadásul 10-en évesen az ember nem ismeri annyira a testét, hogy tudja, mikor kell pontosan kivenni.

2014. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ne hagyd

nem biztos hogy kitudja és utána meg csak a baj van és az idegeskedés

meg akkor azon kattogna az agyad kiveszi vagy nem veszi időben

és nem a szexen

2014. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%
Én is csináltam így több barátnőmmel de ehhez kell tapasztalat is és akarat is! Én ilyen fiatalon nem bíznák meg a fiúban mert lehet hogy becsúszik egy kicsi és ott a baj. Velem még nem történt ilyen. Időben kivettem.
2014. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok mégtöbb hülyét, használjatok kotont... istenem, ezt a sok barmot... Használjatok kotont!
2014. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, és anélkül nem is leszek benne ha tetszik neki, ha nem! Igazából sose akartam nélküle, csak neki akarnék jót de így világos hogy nem lehet ..ezt neki is meg kell értenie.
2014. jún. 9. 14:57
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Inkább akkor már gumival. Barátnőm még fogamzásgátlót is szed egyszer fel is hozta, hogyha van kedvem akkor mehet gumi nélkül is, de én még a tablettában se bízok.
2014. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne enged neki az elejen. Csinaljatok csak gumival, aztan majd idovel mikor kitapasztaltatok egymast, akkor csinalhatjatok gumi nelkul is. Mi, baratnommel, pl vagy 7-8 honapig csak gumival csinaltuk. Aztan elkezdtuk gumi nelkul is csinalni, mikor kevesbe volt veszelyes. (mielott megjott neki, az elott 2 max 3 nappal es miutan elmult neki, 1 nappal utana meg). Aztan szep lassan ha nagyon kivantuk egymast akkor neha nem csak ezeken a napokon. Mostanra meg mar eleg sokszor, kiveve peteereskor +-4 nap. Es amugy jelzem, hogy a gumi eddig 3x szakadt ki es 3x kellett esemenyutanit bevegyen, de egyiktol sem lett semmi baja. Nem olyan drasztikus dolog az, de nyilvan nem a legjobb a szervezetnek. Viszont igy, gumi nelkul eddig semmi baj nem volt. Szoval csak ugyesen
2014. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!